ارسال پیامک بلک لیست , ارسال اس ام اس لیست سیاه

یکی از خدمات شرکت تبلیغاتی آسایش، ارسال پیامک بلک لیست و ارسال اس ام اس لیست سیاه مخابرات میباشد. متاسفانه بیش از 70% مردم خط خودشان را بلک لیست و مسدود کرده اند تا پیامک های تبلیغاتی دریافت نکنند. آمار تعداد شماره های بلک لیست و مسدود مخابرات که امکان دریافت پیامکهای تبلیغاتی سیم کارت خود را بسته اند، روز به روز در حال افزایش است. کسانی که میخواهند پیامکهای تبلیغاتی ارسال کنند، تیرشان به سنگ میخورد و متاسفانه پیامکهای شان به دست مخاطبین شان نمیرسد و هزینه اش عودت میگردد.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست و یا ارسال اس ام اس لیست سیاه یکی از مهمترین خواسته های صاحبان کسب و کار است. برای صاحبان کسب و کار خیلی مهم است که پیامکهای شان به تمامی مخاطبین برسد. (هم کسانی که پیامک های تبلیغاتی خط شان باز است و هم کسانی که خط شان جزو بلک لیست و لیست سیاه مخابرات است.) پیامک تبلیغاتی سریع ترین ابزار اطلاع رسانی و تبلیغاتی مستقیم و دایرکت میباشد. لذا مشاغل و صاحبان کسب و کار برای شان بسیار مهم است که همه پیامکهای ارسالی شان به دست جامعه ی هدف ارسالی فرستاده شود.

بیش از 90% کسانی که پیامک های دریافتی خود را بسته اند و مسدود کرده اند، اصلا یادشان نمی آید چه زمانی این کار را کرده اند. شاید در شرایط خاصی برای شان پیامک تبلیغاتی آمده و آنها همان موقع کفری شدند و خودشان را جزو لیست بلک لیست و مسدود مخابرات کرده اند، اما قطعا میخواهند پیامکهای مهم مانند ” زمان دریافت کارنامه ی فرزندشان ” و ” زمان تمدید بیمه ی اتومبیل شان ” و بسیاری پیامکهای مهم دیگر را دریافت کنند. ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی موثر و هدفمند میباشد.

ارسال پیامک بلک لیست , ارسال اس ام اس لیست سیاه

چرا ” ارسال پیامک بلک لیست , ارسال اس ام اس لیست سیاه ” بسیار مهم است؟

اکثر مشاغل و صاحبان کسب و کار میخواهند که پیامکهای تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خویش را برای مخاطبین خودشان ارسال کنند. یعنی دیتابیسی از شماره های مشتریان خودشان به مرور زمان جمع آوری کرده اند و حالا میخواهند به آنها پیامک بزنند و مثلا آدرس پیج اینستاگرام شان را معرفی کنند. از چه طریقی دیگر میتوانند خیلی سریع آدرس پیج شان را برای مخاطبین شان ارسال کنند؟ البته به این منظور ما (شرکت تبلیغاتی آسایش) اولین اپلیکیشن ارسال پیامک تبلیغاتی را راه اندازی و روانه بازار کرده ایم. مهمترین ویژگی این اپلیکیشن، قابلیت ارسال آنی پیامک به کلیه شماره موبایل های مخاطبین دفترچه تلفن کاربران است.

از طرفی ارسال پیامک تبلیغاتی، تبلیغات سبز و پاک محسوب میشود. یعنی هیچ آسیبی به محیط زیست نمیزند. نه باعث قطع درختان میشود، نه باعث کثیفی و آلودگی محیط زیست میشود. کاربران میخواهند پیام های شان حتما به مخاطبین شان برسد. ارسال پیامک بلک لیست یا ارسال اس ام اس لیست سیاه، با توجه به اینکه 80% شماره های ارسالی کاربران را در بر میگیرد، برای ارسال کنندگان پیامکهای تبلیغاتی بسیار بسیار مهم است.

کامل ترین پنل های پیامکی و سامانه های پیام کوتاه، پنل هایی هستند که قابلیت ارسال پیامک بلک لیست و امکان ارسال اس ام اس لیست سیاه را دارند. شاید نهایتا 20% شرکتها بتوانند به شماره های بلک لیست و مسدود مخابرات پیامک های انبوهِ تبلیغاتی ارسال کنند. اپلیکیشن قبضه  امکان دائمی ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره های بلک لیست و لیست سیاه مخابرات را برای کلیه کاربرانش فراهم کرده است.

آیا با سیم کارت خودمان میتوانیم ارسال پیامک بلک لیست یا ارسال اس ام اس لیست سیاه داشته باشیم؟

تحت هیچ شرایطی دنبال این نباشید که با سیم کارت خودتان ارسال پیامک به شماره های بلک لیست و یا لیست سیاه مخابرات داشته باشید. سیم کارت شما چه همراه اول باشد، چه ایرانسل و چه رایتل، فرقی نمیکند، چون نقض قوانین کرده اید، از طرف مخابرات سیم کارت تان قطع خواهد شد و این بدترین اتفاقی ست که میتواند برای سیم کارت شما بیفتد.

وقتی شما با سیم کارت شخصی تان شروع به ارسال پیامکهای تبلیغاتی انبوه کنید، در واقع دارید از سیم کارت شخصی استفاده غیر قانونی می کنید. سیم کارت شخصی جهت مصارف شخصی است و نباید پیامکهای یکسان تبلیغاتی با آن برای همه فرستاد. از طرفی سیم کارت، توان ارسالِ مثلا 10 هزار پیامک تبلیغات را به صورت یکجا و آنی ندارد. هیچ پهنای باندی برای ارسال پیامک های یک سیم کارت وجود ندارد. پس تحت هیچ شرایطی با سیم کارت، اقدام به ارسال پیامک بلک لیست یا ارسال اس ام اس لیست سیاه نکنید. سامانه های پیام کوتاه مناسب این موضوع هستند.

آیا ارسال پیامک بلک لیست یا ارسال اس ام اس لیست سیاه جرم است و نقض قوانین محسوب میشود؟

Rate this post