ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی ویژه کاندیدای انتخاباتی

ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی ویژه ی کاندیدای محترم رقابتهای انتخاباتی

یکی از خدمات شرکت تبلیغاتی آسایش، ارسال پیامک تبلیغاتی انتخباتی ویژه ی کاندیدای محترم رقابتهای انتخاباتی است. بهترین ابزار برندسازی شخصی، ارسال پیامکهای تبلیغاتی ست. وقتی مخاطب چندین بار اس ام اس های شما را دریافت میکند، کم کم نام شما برای ایشان آشنا و در ذهن ایشان برند میشود. اشتباه ترین کار نامزدهای انتخاباتی این است که در چند روز آخر تندُ تند، پیامک ارسال می کنند و مردم را کلافه میکنند. بهترین زمان برای تبلیغات زمانی است که هیچ کس تبلیغات نمیکند. دلیلی ندارد که زودهنگام تبلیغ کنید و کد انتخاباتی خود را جار بزنید.

پیام شما میتواند حاوی یک مصرع یا یک بیت شعر به همراه گفتن نام تان باشد. در این صورت دقیقا در تایمی که هیچ کس تبلیغ نمیکند، شما دارید برند میشوید، آنهم چراغ خاموش! ارسال پیامک تبلیغاتی ویژه کاندیدای انتخاباتی نیست، همه میتوانند از آن استفاده کنند، اما برای کاندیدای انتخاباتی بسیار مفید و موثر است. زیرا تنها تبلیغات چراغ خاموش و مستقیمی ست که از طریق کاندیدا به مردم فرستاده میشود. قبل از اینکه کاندیدا در زمان طلایی تبلیغات بخواهند خودشان را در دل مردم جا کنند، کاندیدای پیشتاز می توانند با ارسال پیامکهای تبلیغاتی انبوهِ سراسری در مناسبتهای مختلف، نظر مردم را سمت خودشان جلب کنند.

وفتی نام شما در ذهن مردم حک شد و نقش بست، دیگر از آن خارج نخواهد شد. و پیامکهای تبلیغاتی میتوانند این مهم را انجام بدهند. دقیقا میتوانند نام کاندید را در ذهن مردم حک کنند و جا بیاندازند. به شرطی که در زمان مناسب و محتوای مناسب ارسال کنند. همه ی این تلاشها موجب برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ کاندیدای انتخاباتی خواهد شد.

ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی ویژه کاندیدا

ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی ویژه کاندیدا

بهترین شیوه ی ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی چیست؟

اصلا لازم نیست به طور مستقیم سعی کنید خودتان را معرفی و برند کنید. شیوه ی غیرمستقیم کارآمدتر است. فقط در تایم طلایی تبلیغات انتخاباتی ست که اجازه دارید مستقیما کد انتخاباتی خود را اعلام و خود را تبلیغ کنید، آنهم مستقیما! در سایر زمان ها اجازه ی این کار را ندارید. مثلا قبل از تایید صلاحیت نمیتوانید دست به ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی مستقیم بزنید. حتی زمانی که کد انتخاباتی خود را دریافت کرده باشید. مگر اینکه اعلام کنند از فلان روز تبلیغات انتخاباتی مجاز است.

در ضمن اگر متوجه بشوند شما دست به تبلیغات زودهنگام زده اید ممکن است شما را به دلیل تخلف رد صلاحیت کنند و کنار بگذارند. اما اگر قصد شما برندسازی خودتان و حضور در رقابتهای انتخاباتی باشد، میتوانید پیش پیش با ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی هدفمند خودتان را برند سازید. جهت آشنایی با بهترین مشاور انتخاباتی کلیک کنید.

بهترین پیامک تبلیغاتی انتخاباتی را چگونه تنظیم کنیم؟
Rate this post