ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست

ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست یا لیست سیاه مخابرات

ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست یا ارسال SMS به شماره های لیست سیاه یا مسدود مخابرات یکی از دغدغه های بسیاری از کسانی ست که میخواهند پیامکهای تبلیغاتی ارسال کنند. مثلا یک مدرسه می خواهد از طریق پیامک به اولیاء مدرسه، مطلب بسیار مهمی را اطلاع رسانی کند، آن هم در اسرع وقت. اما متاسفانه پیامکش، به دست نهایتا 30% شماره ها می رسد. آنهم شماره های لیست سفید، یعنی کسانی که امکان دریافت پیامک تبلیغاتی گوشی شان را نبسته اند. بیش از 70% شماره ها بلک لیست و لیست سیاه مخابرات هستند.

70%مخاطبین امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی سیم کارت خود را بسته اند. که همین عامل باعث شده برخی پیامکهای بسیار مهم را نیز دریافت نکنند. از طرفی بعضی ادارات و شرکتها نیز هستند که با مخاطبین و اعضای فراوانی مواجه اند. می خواهند انواع و اقسام اطلاع رسانی های مهم را به دست اعضا و مشتری هایشان برسانند. مثلا نمایشگاهی شروع شده، و یک شرکت می خواهد به تمام مشتری هایش زمان برگزاری را اطلاع رسانی کند. یا یک اداره یا سازمانی، مثلا بنیاد شهید میخواهد به کل اعضاء اعلام کند که می توانند اقساطی از فروشگاههای تحت پوشش خرید کنند. گاهی این پیامکها بسیار ضروری ست و جنبه تبلیغاتی اش مطرح نیست. بلکه جنبه اطلاع رسانی اش بسیار دارای اهمیت است.

ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست از طریق گوشی همراه خودمان

یکی از اشتباهات فاحش افراد این است که با گوشی همراه خود شروع می کنند به اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی. خطر از دست رفتن سیم کارت، قطع شدن آن توسط همراه اول یا ایرانسل وجود دارد. ارسال پیامک های تکراری، با یک مضمون مشخص، به انبوهی از شماره ها بصورت پشت سرهم، سیم کارت شما را در معرض خطر قطع شدن، آن هم به مدت چند ماه می اندازد.

چرا که مخابرات، ارتباطات سیار، ایرانسل شما را مزاحم و اسپم تشخیص می دهند. و ابدا توصیه نمی شود این کار را انجام دهید. با سیم کارت شخصی به تبلیغات انبوه و اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست دست نزنید. ابدا این کار را نکنید. توصیه می شود از پنل های پیامکی برای چنین امری بهره بجویید.

ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست با سیم کارت

یکی دیگر از راههای ارسال پیامک تبلیغاتی ، به شماره های بلک لیست، ارسال از طریق سیم کارت هایی که صرفا جهت این کار قرار است مورد استفاده قرار بگیرند و هیچ گونه کاربرد دیگری ندارند. هر لحظه ممکن است سیم کارت استفاده شده برای این امر بسوزد. که اهمیت آنچنانی ندارد. در واقع آن چه اهمیت دارد محتوایی ست که درون پیامک برای مخاطبین ارسال می گردد. اوایل که تعداد شماره های بلک لیست و مسدود زیاد شده بود، این روش محبوبیت فراوانی داشت. تا اینکه جلوی این روش هم گرفته شده است و کمتر شرکتی ست که می تواند از طریق سیم کارت پیامک های انبوه اطلاع رسانی و تبلیغاتی برای شماره های بلک لیست و مسدود مخابرات ارسال کند.
ما (شرکت تبلیغاتی آسایش) در حال حاضر امکان ارسال پیامک انبوه برای شماره های بلک لیست، از طریق سیم کارت برای مان فراهم است و روزانه می توانیم تا سقف 1 میلیون پیامک برای تان ارسال کنیم. جهت سفارش با 09125281952 علیرضا رفیعی تماس بگیرید.
البته تعرفه ارسال پیامک های بلک لیست یا لیست سیاه مخابرات 3 برابر تعرفه پیامک های عادی ست. در حال حاضر هزینه هر پیامک عادی 250 ریال +9% ارزش افزوده می باشد. بعبارتی هزینه پیامک بلک لیست 800 ریال می باشد. البته اگر سفارش شما انبوه باشد (بالای 100 هزار ارسال)، هزینه هر پیامک کمتر محاسبه می گردد.

چرا ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست این قدر اهمیت دارد؟

ارسال پیامک تبلیغاتی، مستقیم ترین تبلیغات محسوب می شود. هیچ تبلیغات مستقیم (دایرکت) در حال حاضر وجود ندارد. پیامک تبلیغاتی، جایگزینی ندارد. هیچ تبلیغی اینقدر سریع و سیر دست مخاطب نمی رسد. البته صدها روش تبلیغات با ارزش دیگر نیز وجود دارد که پیامک انبوه تبلیغاتی یکی از آن هاست.
رسیدن 100% پیامک به دست مخاطبین بسیار بسیار اهمیت دارد. گرفتن یک مشتری از بانک شماره موبایل هایی که به مرور جمع آوری شده، آن هم از طریق پیامک، دارای اهمیت فراوانی ست. ضمنا می شود لینک و سایر موارد را از طریق پیامک ارسال نمود. پیامک برقرار کننده ارتباط اولیه به بین شما و مخاطبین هدف تان است. هر چقدر مخاطبین هدف شما، دقیق تر جمع آوری شده باشند امکان گرفتن جواب از این نوع تبلیغات بیشتر است.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست با خطوط خدماتی

در این مورد در مطالب بعدی به تفصیل صحبت خواهیم کرد. شرکت ها و اداره جات و نهاد های دولتی و نیمه دولتی می توانند درخواست فعال سازی خطوط خدماتی بدهند. آنها بانک موبایل مخاطبینشان را به صورت فایل اکسل در آورده، محتوای ضمنی پیامک های شان و عناوین آنها را معرفی می کنند. پس از گذراندن مراحل اداری، خط شان فعال شده می توانند با خیال راحت پیامک های اطلاع رسانی خویش را برای مخاطبین شان ارسال نمایند. که البته این مورد دارای جزئیات است و در مقالات بعدی به آن به صورت مفصل اشاره می شود.

5/5 - (1 امتیاز)