مقالات, مشاوره سرمایه گذاری

معرفی سالم ترین و امن ترین سایت سرمایه گذاری اینوست (invest)

سایتهای سرمایه گذاری اینوست اسکم

معرفی سالم ترین و امن ترین سایت سرمایه گذاری اینوست (invest) در دنیا ، پروژه eBank 

در این مطلب میخواهم سالم ترین و پاک ترین سایت اینوست (invest) در دنیا را به شما عزیزان معرفی کنم. متاسفانه 99% شرکت های اینوست یا invest یا سرمایه گذاری کلاهبردار یا scam هستند. شرکت‌های سرمایه‌گذاری با دادن وعده سودهای کلان با درصدهاي بسیار بالا، سرمایه گذاران فراوانی را جذب می‌کنند. در واقع آنها روی طمع سرمایه گذاران حساب می‌کنند تا چیز دیگری. سرمایه گذاران ساده نیز بدون تحقیقات اساسی با عنایت به تجربه معرفان و سرمایه گذاران پیشین، تصمیم به سرمایه گذاری می‌گیرند. به آنها گفته می‌شود این سایت تاکنون بالا بوده، و سود همه را پرداخته است. پس با توجه به این موضوع باز هم بالا خواهد بود و به کار خویش ادامه خواهد داد.

کسی که وب‌سایت سرمایه گذاری خاصی را به شما معرفی می‌کند به دنبال یک چیز است: دریافت حق معرفی از مبلغ سرمایه گذاری شما. که البته حق اوست و این وعده ایست که شرکت‌های سرمایه‌گذاری به ایشان داده اند. کسانی که شما را معرفی می‌کنند واقعا نیت مثبتی داشته، و قطعا هنگام معرفی شما امیدوارند تشکیلات invest همیشه برقرار بماند. زیرا خودشان نیز سرمایه گذاری کرده اند. و طبیعتا شما را به کاری که خودشان انجام نداده اند، دعوت نمیکنند. متاسفانه شرکت‌های سرمایه‌گذاری اینوستی عمر بلندی ندارند. آنها با وعده پرداخت سود مادام‌العمر شروع به کار می‌کنند اما واقعا مشخص نیست چقدر دوام بیاورند. علت کوتاه بودن عمر سایت ها یا شرکت‌های اینوست یا سرمایه‌گذاری یک دلیل کاملا واضح و مشخص است: آنها نمی‌توانند سود وعده داده شده را باز پس دهند، و سعی می‌کنند با گرفتن عضوهای جدید، سود نفرات بالاسری یا بالاتر را تامین کنند.

متاسفانه شرکت‌های سرمایه‌گذاری یا سایت های اینوستی هیچ برنامه مالی جهت توسعه مبالغ دریافت شده ندارند، تنها برنامه ایشان گرفتن مبالغ از نفرات جدید و پرداخت پول ایشان به نفرات قبلی و بالا سری های ایشان است. برای شرکت‌های اینوستی یک چیز مهم است: جذب سرمایه و خوش قول نشان دادن خود از طریق پرداخت به موقع سود بالاسری ها! و تا زمانی که بتوانند سرمایه های فراوانی جذب کنند به کار خودشان ادامه می‌دهند. تا جایی که حجم بدهی بسیار بالا می‌رود و سرمایه های نفرات جدید پاسخگوي تعهدات نفرات قبلی و بالاسری نیست. ناچارا تشکیلات پایین می‌آید و بساط شان برای همیشه جمع می‌شود و به عنوان یک سایت scam دیگر معرفی می‌شوند. یا اینکه به اندازه کافی سیر می‌شوند. سپس می‌روند سراغ راه‌اندازی یک سایت invest اینوست دیگر و روز از نو روزی از نو…

چرا شرکت اینوستی می روند سراغ راه اندازی یک سایت اینوست جدید؟ کاملا معلوم است. تعهدشان صفر است. اما ورودی های شان برقرار. مجدد شروع می کنند به جذب سرمایه از طریق بازاریابان و سرمایه گذاران. بدون اینکه بخواهند به تعهدات گذشته خود نسبت به سرمایه گذاران پیشین پایبند باشند. آنها براحتی با راه اندازی سایت و تشکیلات جدید سراغ نفرات قبلی و به آنها میگویند که شما جزو اولین نفرات هستید، درنتیجه مادامی که سایت بالاست می توانید سود بدست بیاورید. متاسفانه بازاریابان نیز چون نمیتوانند شکست خود را بپذیرند، با شروع کار در یک اینوست تازه و جدید، در صدد جبران برمی ایند واین چرخه باطل دائما ادامه پیدا می کند.

چرا بساط سایتهای invest اینوست یا سرمایه‌گذاری چیده نمی‌شود؟

پاسخش واضح است. مادامی که انسان طمعکار وجود داشته باشد، انسان کلاهبردار وجود خواهد داشت. خیلی‌ها دنبال زود ثروتمند شدن هستند. کلاهبرداران نیز با همین وعده ها آنها را گول می‌زنند. پس با این وجود هرگز ریشه شرکت‌های سرمایه‌گذاری اینوستی خشکیده نخواهد شد. و هر دفعه با وعده های جدید پا به عرصه میگذارند. از طرفی همه ما می‌دانیم نباید فرصت‌ها را از دست بدهیم. ممکن است فرصتی که توسط یک شرکت سرمایه گذاری اینوستی به ما معرفی شده باشد، همان فرصتی باشد که می‌تواند ما را به رویاهای خویش برساند. و چون نمیخواهیم به بخت خود لگد بزنیم سعی می‌کنیم خودمان را مجاب سازیم که این سایت سرمایه گذاری اینوست با سایر سایت ها تفاوت دارد و می‌تواند تافته ای جدا بافته باشد.

مطمئن بودم و هستم که کسی نصیحت را گوش نمیدهد‌. اگر به شما بگویم سراغ شرکت‌های اینوستی سرمایه گذاری نروید گوش تان بدهکار نخواهد بود. شما این مطلب را نمیخوانید تا متقاعد شوید که سرمایه‌گذاری نکنید. شما به دنبال یک شرکت سرمایه گذاری اینوست invest معتبر و سالم هستید. شرکتی که شما را به رویاهای تان برساند.

بخوانید  داشتن وجه تمایز مهمترین عامل افزایش فروش است

قبل از اینکه بخواهم یک سایت یا شرکت سرمایه‌گذاری اینوستی معتبر و بسیار سالم را به شما معرفی کنم، میبایستی چند نکته بسیار مهم‌ را بشنوید. که‌ در ادامه به آن پرداخته ایم.

چگونه شرکت‌های سرمایه‌گذاری اینوستی کلاهبردار یا scam را شناسایی کنیم؟

 • سایتهای اینوستی کلاهبردار یا scam ، اکثرا وعده ی پرداخت سودهای کلان را می‌دهند. آنها به دنبال کسب و جلب اعتماد سرمایه گذاران نیستند، بلکه می‌خواهند روی طمع ایشان برنامه ریزی و حساب کنند. هر وعده مغایر باعقل، دروغ و کلاهبرداری ست.
 • شرکت‌های سرمایه‌گذاری اینوستی invest به دروغ موضوع فعاليت شان را معرفی می‌کنند که ما از طریق فلان وبهمان فعاليت کسب درآمد می‌کنیم. مقدار سودی که کسب می‌کنند با مقدار سودی که می‌پردازند اصلا قابل مقایسه نیست. با این حجم از تعهد نمی‌توان سودها را پرداخت کرد. مگر اینکه سایت اینوست از محل دریافت سرمایه گذاری سرمایه‌گذاران جدید بخواهد به تعهداتش پایبند بماند. در واقع هیچ برنامه ای برای توسعه ی سرمایه های جذب شده ندارند که بخواهند با سود حاصل از آن، تعهداتشان را بپردازند. تنها امیدشان جذب سرمایه هر چه بیشتر است.
 • سایتهایی وجود دارند که لیست سایتهای اینوست کلاهبردار و شیاد را معرفی می کنند. ممکن است سایتی که با آن کار می کنید جزو لیست سایت های اینوستی اسکم scam نباشند. اما دلیل نمیشود که بعدا، جزو لیست نرود. اینکه تاکنون نرفته، گواه بر این نخواهد بود که دیگر جزو لیست نخواهد شد. فاکتورهای گوناگونی وجود دارد که نشان میدهد یک سایت اسکم و شیاد نیست. اما اگر یک سایت واجد تمامی شرایط باشد، باز هم ممکن است در آینده جزو لیست سایت های اسکم و کلاهبردار برود.
 • دلیل ورود بسیاری از افراد به شرکتهای اینوست این است که تازه بالا آمده اند و حالا حالا ها قرار است کار کنند. اعتقاد غلط بسیاری از افراد هنگام شروع همکاری با شرکتهای اینوستی این است که کسانی که تازه وارد شده اند، می برند. و شرکت چند ماه بالا خواهد بود تا بتواند کاملا خودش را از نظر مالی تقویت کند. پس در آن چند ماه سود سرمایه گذاران را خواهد پرداخت. حساب افرادی را بکنید که دقیقا یک روز قبل از پایین رفتن سایت و اسکم اعلام شدنش، کلی پول در شرکتهای اینوستی تزریق می کنند. گناه آنها چیست؟
 • اعتقاد غلط رایج دیگری که وجود دارد این است که شرکت تاکنون سود سرمایه گذاران و بازاریابان را پرداخته، پس زین پس نیز خواهد پرداخت. شرکت تاکنون بالا بوده، پس باز هم به فعالیت خود ادامه خواهد داد. به زعم من، شرکت تاکنون به اندازه کافی پول مردم را بالا نکشیده، به محض اینکه به اندازه کافی خورد و نتوانست از پس تعهدات بر بیاید، تعطیل خواهد کرد.
 • 99% شرکتهای سرمایه گذاری اینوستی از طریق ارز دیجیتال فعالیت می کنند و سرمایه ها را از طریق کیف پولهای رمز ارزها دریافت می کنند. دلیلش هم ساده و مبرهن است: رمز ارزها و یا ارزهای دیجیتال، غیر متمرکز و غیر قابل رد گیری است. هرگز نمیتوان ردِّ پولهایی را زد که شرکتهای کلاهبردار اینوستی دریافت کرده اند. چگونه می توانید از کسی که هیچ مدرکی ندارید شکایت کنید؟ آنها شماره کارت نمیدهند که قابل پیگیری باشد. چیزی را میدهند که اصلا و ابدا امکان پیگیری و شکایت نداشته باشد. هرگز نمیتوان ادعا کرد یک کیف پول متعلق به فرد خاصی ست. شیوه بازیابی رمز کیف پول های الکترونیکی نه از طریق پیامک است و نه ایمیل و نه هیچ چیز دیگری که بتوان کیف پولی را به سیم کارتی خاص یا ایمیلی ربط داد. پس امکان کلاهبرداری از این طریق، امن ترین شیوه ی دستگیر نشدن است.
 • حال با این وجود چگونه می توان شرکتهای اینوستی سالم و درستکار را شناخت؟

چگونه شرکت‌های سرمایه‌گذاری اینوستی سالم و پایدار را شناسایی کنیم؟

پیشتر نحوه شناختن شرکتهای سرمایه گذار اینوستی را بررسی کردیم. اما اکنون میخواهیم به روش های شناخت شرکتها و سایتهای اینوستی سالم و پایدار بپردازیم.

 • شرکت های اینوستی سالم و پایدار وعده های آنچنانی نمیدهند. درصد سودی که میدهند معقول است و از پسِ پرداخت آن بر می آیند. حتی اگر هیچ سرمایه جدیدی جذب نکنند. این موضوع بسیار مهم است. شرکت های سرمایه گذاری اینوستی با پول شما واقعا کار می کنند، از پول شما سود بدست می آورند، و سود حاصله را بین شما و خودشان توزیع می کنند. درصدی که آنها به شما وعده میدهند، درصدی وسوسه برانگیز و عجیب و غریب نیست. بعضی از شرکتهای اینوستی سود روزانه 1-5% را وعده میدهند که بسیار عجیب و وسوسه برانگیز هست. هیچ شرکتی نمیتواند از پس انجام چنین تعهدی بربیاید، مگر اینکه چند روز سود شما را بدهد، سپس دیگر سود ندهد، و اصل پول شما را نیز بخورد. در واقع آنها اصل سود شما را تکه تکه به خودتان بر میگردانند، شما فکر می کنید که دارید سود میگیرید، چه خیال باطلی، تا اینکه یک روز چشم باز می کنید و میبینید که جا خیس است و بچه نیست، شرکت تمام پول سرمایه گذاران را بالا کشیده و سایتش down شده است (پایین رفته است). با چند روز سودی که پشت سر هم پرداخت، توانست اعتماد بسیاری از افراد را بدست بیاورد. سرمایه گذاران قبل از اینکه اصل پول شان را در بیاورند، پول های بیشتری را اینوست کرده، ضرر هنگفتی را متحمل میشوند.
بخوانید  چگونه هر چیزی را به هر کسی بفروشیم؟

 • شرکت و سایتهای اینوستی سالم و پایدار به صورت شبکه ای کار نمیکنند. البته پرداخت حق معرفی مستقیم سرمایه گذاران توسط اکثر قریب به اتفاق سایتها و صرافی ها و… مرسوم است. مثلا پژمان برادرش رضا را معرفی می کند، و برادرش رضا، 100 میلیون تومان سرمایه گذاری (اینوست) انجام میدهد. از سرمایه گذاری رضا، درصدی نصیب پژمان می شود. حالا رضا، دوستش را معرفی می کند. دوستش 500 میلیون تومان سرمایه گذاری می کند. درصدی نصیب رضا میشود. اما دیگر چیزی نصیب پژمان نمیشود. اگر قرار باشد چیزی نصیب پژمان شود، شک نکنید سیستم شبکه ای و هرمی طور است و صاحبان سیستم در صدد هستند با جذب سرمایه از طریق شبکه ای بزرگ از بازاریابان، تشکیلات خود را پیش ببرند. این تشکیلات، مانند صرافی ها، شبکه ای رشد می کنند، اما شبکه ای سود و پورسانت نمیپردازند. اگر این کار را انجام دهند بدون شک اسکم و کلاهبردار و کلاش هستند. اگر شبکه بخواهد به لول های مختلف پورسانت بدهد، آن هم بابت عضو گیری، قطعا نمیتواند از پس پرداخت پورسانتها بر بیاید، مگر اینگه بخواهد از سرمایه گذاری سرمایه گذاران جدید در انتهای هرم، این پورسانتها و از همه مهمتر سود سرمایه گذاران را بپردازد. اینوستهای سالم و پایدار نهایتا به یک لول پورسانت میپردازند. مانند تمامی صرافی های دنیا؛
 • شرکتهای سرمایه گذاری اینوست طور سالم و پایدار، خطوط و راههای ارتباطی مشخص و معینی دارند. یعنی چی؟ یعنی دم دست هستند. می توانید صاحبان آن را بیابید. با آنها صحبت و مذاکره کنید. پشت پرده خودشان را قایم نمیکنند. چیزی برای پنهان کردن ندارند. همه چیزشان شفاف و قابل رویت است. از لوکیشن های دروغی خارج از کشور استفاده نمیکنند. دسترسی به آنها اصلا کار سختی نیست. کافی ست اراده کنید، آنها را خواهید یافت.
 • شرکتهای سرمایه گذاری اینوستی مهارتهای اساسی در حوزه ی توسعه سرمایه دارند. آنها می توانند با سرمایه شما کار کنند. پول شما را رشد دهند. هم خودشان و هم سرمایه گذاران شان را راضی کنند. حتی گاهی اعلام میکنند که فعلا سرمایه گذار نمیپذیرند. هیچ شرکت اینوستی سرمایه گذارِ اسکم و کلاهبرداری وجود ندارد که نخواهد سرمایه ی شما را جذب کند. حتی اگر کسب و کارش تعطیل باشد باز هم پذیرای سرمایه شماست. اما شرکتهای سالم اگر نتوانند سرمایه شما را رشد دهند، دیگر مبلغی را جذب نخواهند کرد.
 • شرکتهای سرمایه گذاری اینوست طورِ با پدر و مادر و ریشه دار، روی برندسازی خویش کار می کنند. فعالیت آنها زیرزمینی نیست. برای کوتاه مدت فعالیت نمیکنند. دنبال برندسازی خویش هستند و میخواهند خود را مشهور سازند. کسب اعتبار برای آنها بسیار مهم است. مهمترین سرمایه ی شرکتها و سایتهای اینوستی، اعتماد سرمایه گذاران است.

 

یکی از شرکتهای سالم در حوزه اینوست eBank است. این مجموعه 5 ماه است که کاملا سالم و امن کار می کند. وعده های پرداخت سودهای کلان نمیدهد. شبکه سازی هرمی راه نمیندازد. در صدد برندینگ خویش است. با سرمایه سرمایه گذاران کار می کند و شدیدا در صدد اجرای تعهدات خویش است. در کل سایت eBank در تلاش است کلیه موارد جهت جلب اعتماد سرمایه گذاران را انجام دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با 09125281952 تماس بگیرید.

Rate this post