امکانات اپلیکیشن قبضه: اولین اپلیکیشن رسمی ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی در ایران

اپلیکیشن قبضه (اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی) دارای چه امکاناتی است؟

 • محیط کاربری ساده و آسان: اکثر پنل های پیامکی و سامانه های ارسال پیامک انبوه اطلاع رسانی و تبلیغاتی، به قدری محیط پیچیده و کاربری سختی دارند که کاربر هنگام استفاده از آنها گیج میشود. از طرفی اکثر آنها در گذشته طراحی شده اند و ریسپانسیو نشده اند. در سایز گوشی اصلا به خوبی نمایش داده نمیشود. محیط کاربری اپلیکیشن قبضه به قدری ساده و زیباست که اندازه ندارد. در سایز گوشی طراحی شده و هر کسی با هر میزان سواد و حتی اطلاعات ناچیزی می تواند از آن استفاده کند.
اپلیکیشن قبضه

محصیط کاربری اپلیکیشن قبضه

 • امکان عدم نمایش سیم کارت شخصی به مخاطبین: ممکن است شما بخواهید آدرس پیج اینستاگرام یا آدرس سایت و یا هر چیز دیگری را به صورت انبوه تبلیغ و اطلاع رسانی کنید. اما دوست نداشته باشید که با سیم کارت شخصی خود دست به این کار بزنید. ممکن است به هر دلیلی نخواهید کسی شماره ی موبایل شما را داشته باشد. اپلیکشن ارسال پیامک انبوهِ قبضه این امکان را به شما میدهد که بتوانید با پیش شماره های مخصوص مخابراتی ارسال انبوه داشته باشید و سیم کارت شما به ریت کسی در نیاید.
 • امکان ارسال پیامک انبوهِ آنی به کلیه مخاطبین دفترچه تلفن گوشی همراه: یکی از بزرگترین وجوهِ تمایز بین اپلیکیشن قبضه و سایر رقبای آن (که فعالیت شان در حوزه ی ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است) این است که اپلیکیشن قبضه امکان ارسال فوری و آنی به کلیه مخاطبین دفترچه تلفن گوشی همراه تان را بوجود می آورد. هیچ تشکیلاتی این امکان را ندارد. اپلیکیشن قبضه از شما اجازه میگیرد که به مخاطبین دفترچه تلفن تان دسترسی پیدا کند. پس از صدور مجوز توسط شما، اپلیکیشن به مخاطین دفترچه تلفن شما دسترسی پیدا کرده و آنها را میتوانید با نام گذاری در قسمت دفترچه تلفن اپلیکیشن ذخیره کنید. هر وقت تمایل به ارسال پیامک انبوه به مخاطبین دفترچه تلفن تان داشتید براحتی می توانید فقط با یک کلیک ساده به تمامی آنها پیامک ارسال کنید. دفترچه تلفن گوشی اینجانب پس از 8 سال فعالیت 8956 شماره دارد. ظرف چند دقیقه کل شماره ها در اپلیکیشن ذخیره شد و براحتی توانستم به تمامی مخاطبینم ارسال بزنم. امکان حذف و اضافه و بروزرسانی شماره ها وجود دارد.
 • امکان بازگشتِ کلیه ی هزینه ی پیامکهای ارسال نشده: نکته ی قبل توجهی که در اپلیکیشن قبضه وجود دارد این است که اپلیکیشن فقط و فقط هزینه ی پیامکهای دلیور شده و رسیده به گوشی را محاسبه و دریافت میکند و هزینه ی تمامی پیامکهای نرسیده (به هر علت) را باز میگرداند. مثلا اگر شما 10 هزار پیامک ارسال کنید، ممکن است 7 هزار پیامک به گوشی مخاطبین برسد و 3 هزار پیامک به دلایل مختلف اعم از در دسترس نبودن سیم کارت، خاموش بودن سیم کارت و… به مخاطب نرسد. هنگام سفارش مطابق دستور کاربر 10 هزار پیامک ارسال میگردد. 7 هزار گوشی آنتن دارند، در دسترس و روشن هستند. لذا پیامک به گوشی ایشان دلیور میشود (میرسد) و 3 هزار تای دیگر نمیرسد. نهایتا پس از 72ساعت، کلیه ی هزینه ی پیامکهای دلبور نشده، به حساب کاربر عودت داده میشود. اصطلاحا میگوییم ارسالهای اپلیکیشن قبضه، دلیوربیس میباشد. (مبنای محاسبه دلیور شدن به مخاطبین میباشد) و نه send base (مبنای محاسبه ارسال به مخاطبین نیست، بلکه گزارش ارسال میباشد.) بیش از 15-20% از ارسالها به دلایل متعدد به مخاطبین نمیرسد. و این هزینه ی قابل توجهی است. در هر 1 میلیون تومان سفارش، بین 150 هزار الی 200 هزار تومان سوخت میشود که این هزینه تمام و کمال توسط اپلیکیشن قبضه به کاربران عودت میگردد.

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه قبضه

 • قابلیت ارسال به لیست سیاه و بلک لیست مخابرات: اپلیکیشن قبضه قابلیت ارسال انبوه پیامک به شماره های بلک لیست و مسدود مخابرات را دارد. این یک امکان ویژه و خاص میباشد و کمتر سرویس دهنده ای دارای این قابلیت است. با توجه به اینکه کاربران دارند به مخاطبین دفترچه تلفن شان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی میزنند، این امکان برای شان بلامانع است. با این امکان، حتی 1 پیامک نرسیده نخواهید داشت. تمامی پیامکهای شما ارسال خواهند شد و به دست مخاطبین تان خواهد رسید. اگر تمامی مخاطبین، گوشی موبایل شان روشن باشد و آنتن داشته باشد که حتما پیامک را دریافت می کنند. اگر هم نه، هزینه ی پیامکهای نرسیده تمام و کمال به ایشان عودت میگردد.
 • قابلیت کسب درآمد نامحدود از همکاری با اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه قبضه: اپلیکیشن قبضه امکان کسب درآمد نامحدود را برای بازاریابان و همکاران فراهم می کند. به این صورت که کاربران می توانند از قسمت همکاری با ما در داخل اپلیکیشن، کد معرفی یا بازاریابی خود را کپی، و در اختیار ثبت نام کنندگان و علاقمندان به استفاده از اپلیکیشن قرار دهند. هر کسی که با کد معرفی یا بازاریابی شما اقدام به ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن کرد، 5% پورسانت دریافت میکنید. برای مثال یک کاربر با کد معرفی و بازاریابی شما ثبت نام میکند. میخواهد به 20 هزار نفر پیامک بزند. میشود 3 میلیون تومان! پورسانت بازاریابی شما میشود 150 هزار تومان! هر وقت این کاربر اقدام به خرید شارژ کرد، شما 5% پورسانت دریافت می کنید. در واقع از تمامی خریدهای ایشان چه مطلع باشید و چه نباشید، 5% پورسانت میگیرید. اگر هزاران مشتری و ثبت نام کننده داشته باشید، هزاران پورسانت در زمانهای مختلف نصیب شما میشود. وقتی هزاران ثبت نام کننده از طریق کد معرف شما اقدام به ثبت نام کرده باشند، طبیعتا هر از چند گاهی اقدام به خرید شارژ می کنند تا پیامک های انبوه تبلیغاتی خود را از طریق اپلیکیشن قبضه ارسال کنند. هر بار که ایشان برای خرید اقدام کنند، شما بدون قید و شرط، 5% پورسانت دریافت میکنید.
 • شغل دوم پردرآمد
 • بروزرسانی دائمی اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه قبضه: اپلیکیشن قبضه، ماهیانه حداقل یک بروزرسانی ارائه می کند. دائما ایرادات را برطرف و امکانات جدیدی اضافه و بروزرسانی میکند. همه ی اینها برای استفاده ی کاربران است. هیچ چیزی به اندازه ی کاربر و استفاده کننده برای ما اهمیت ندارد. ما سختی را به جان میخریم تا کاربران در آسایش باشند.

وجه تمایز اپلیکیشن قبضه نسبت به سایر سامانه های ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی چیست؟

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه قبضه دهها تفاوت و تمایز نسبت به رقبای خود دارد. که در بالا به آنها اشاره کردیم. اما در پایین بصورت تیتر وارد به آنها اشاره میکنیم:

 • کاربری ساده، راحت و بی دردسر بدون نیاز به دریافت راهنمایی
 • امکان ارسال پیامک انبوه به مخاطبین دفترچه تلفن صرفا با یک کلیک
 • امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره های بلک لیست و مسدود مخابرات
 • دریافت انواع اطلاع رسانی ها از طریق نوتیفیکیشن و پیامک
 • امکان خرید شارژ آنلاین
 • قابلیت بازگشت کلیه هزینه ی پیامکهای نرسیده و دلیور نشده
 • بانک اطلاعاتی مناطق 22 گانه تهران
 • بانک اطلاعاتی کلیه مشاغل و اصناف کشور
 • بانک اطلاعاتی کلیه پیش شماره های کشور مانند 0912111 و 0912112 و 0917111 و….
 • قابلیت کسب درآمد نامحدود روزانه با امکان همکاری در فروش
 • عدم دریافت مالیات 10 درصدی ارزش افزوده
 • سرعت ارسال بسیار بالا
 • قابلیت ارسال هر گونه لینک سالم (غیر فیشینگ)
 • و دهها تمایز برجسته ی دیگر

جهت دریافت و نصب اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه قبضه از مایکت کلیک کنید.

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه قبضه به درد چه کسانی میخورد؟

 

 

اپلیکیشن قبضه با قابلیت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی به درد تمام کسانی میخورد که نیازمند تبلیغات و اطلاع رسانی هستند. کدام کسب و کار را میشناسید که نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی نباشد؟

کدام تاجر احتیاج به اطلاع رسانی و تبلیغات ندارد؟

کدام بیزینس نیاز ندارد که با مشتریانش ارتباط داشته باشد؟

چه کسی به مدیریت ارتباط با مشتری و کاربر و ارباب رجوعش نیازی ندارد؟

مهمترین عامل بقای یک کسب و کار، مشتریان و مراجعینش هستند.

صاحبان کسب و کار از طریق ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی میتوانند رابطه ی خودشان را با مراجعین و مشتریان شان تقویت و تثبیت کنند.

ممکن است شان تقریبا 10 هزار مشتری داشته باشید. به جز ارسال پیامک انبوه، از چه طریقی میتوان به سرعت با کاربران و مشتریان و مراجعین ارتباط برقرار کرد؟

جان کلام اینکه همه احتیاج به اطلاع رسانی و تبلیغات دارند. هر صاحب کسب و کاری، هر مدرسه ای، هر اداره ای، هر نهادی و… نیاز به اطلاع رسانی و یا تبلیغات دارد. هر وقت میبینیم که یک کسب و کار دست از تبلیغات و اطلاع رسانی برداشته، تصور میکنیم نکند ورشکسته و از گردونه ی رقابت خارج شده است.

 

 

 

Rate this post