بازاریابی با گوشی موبایل و کسب درآمد میلیونی

بازاریابی با گوشی موبایل می تواند برای ما درآمد ایجاد کند؟

اگر در گذشته مثلا 10 سال پیش میگفتیم میتوان بازاریابی با گوشی موبایل انجام داد و درآمد میلیونی کسب کرد، به عقل ما شک میکردند. اما امروز اصلا اینطور نیست. نه تنها باور میکنند، بلکه خودشان نیز ممکن است با گوشی موبایل، بازاریابی و مشتری یابی انجام دهند. با گوشی موبایل نه تنها میتوان بازاریابی و مشتری یابی کرد، بلکه کارهای دیگر نیز انجام میشود. اعم از: تولید محتوا، نوشتن مقاله، نوشتن کتاب، پشتیبانی مشتریان، حسابداری، آهنگ سازی، فیلم سازی و… امروزه گوشی موبایل هر کاری برای آدمیزاد انجام میدهد. پس اینکه بتوانیم با آن کسب درآمد کنیم، چیز عجیب و غریبی نیست.

متاسفانه خیلی ها از گوشی موبایل برای تفریح و وقت تلف کردن و بازی و امور بی فایده استفاده میکنند. گوشی موبایل به خودی خود خوب یا بد نیست، این مصرف کننده است که خوب و بد بودن آن را تعیین میکند. گوشی موبایل میتواند زندگی تان را ویران و یا آباد سازد. همه چیز به خودتان بستگی دارد. میخواهید با بهترین شغل دوم ایران آشنا شوید؟ این شغل را میتوان فقط با گوشی موبایل انجام داد. شغل ها و کارهای فراوانی میتوان با گوشی موبایل انجام داد که البته پولسازترین آنها بازاریابی با موبایل است.

بازاریابی با گوشی موبایل و کسب درآمد میلیونی

بازاریابی با گوشی موبایل و کسب درآمد میلیونی

بازاریابی با گوشی موبایل چه منافعی برای ما دارد؟

مشتری یابی و بازاریابی با گوشی موبایل فواید فراوانی دارد. هزینه ی این نوع بازاریابی بسیار اندک است. همه گوشی موبایل و سیم کارت و البته اینترنت دارند. پس همه میتوانند این کار را انجام دهند. البته بازاریابی و مشتری یابی و فروش با گوشی و تلفن همراه اصلا کار آسانی نیست. نیاز به مهارت و حوصله دارد و اینکه کسی که قرار است با گوشی کار کند و مشتری یابی و بازاریابی و کسب درآمد کند، نباید درگیر حواشی و جاذبه های بی فایده موبایل و… گردد. گاهی وارد اینستاگرام میشوید، چند پست و استوری و ویدئو را میبینید، سپس ویدئوهای بیشتری میبینید و متوجه خواهید شد که 5-6 ساعت فقط در اینستاگرام در حال چرخیدن هستید.

عوامل حواس پرت کننده ی فراوانی در گوشی موبایل وجود دارد که ممکن است از بین برنده ی تمرکزمان باشد. اما اگر بتوانیم خودمان را کنترل کنیم و تمرکزمان را از روی کار اصلی بر نداریم و همواره به کار اصلی مان بپردازیم، میتوانیم پول خوبی از بازاریابی با گوشی موبایل بدست بیاوریم.

جهت کسب درآمد در منزل یا خانه روی لینک کلیک کنید.

برای موفقیت در بازاریابی با گوشی موبایل چه کارهایی باید انجام داد؟

  • میگویند اگر بهترین نجار دنیا هم باشی، بدون ابزار کاری از پیش نخواهی برد. ابزار نباشد کار از پیش نمیرود. ابزار سرعت انجام کار را نیز بالا میبرد. مهمترین ابزار برای بازاریابی با گوشی موبایل، خودِ گوشی موبایل است. برای آشنایی با بازاریابی حضوری روی لینک کلیک کنید.
  • گوشی موبایلِ متصل به اینترنت مهمترین و کمترین ابزاری ست که میبایستی برای بازاریابی و مشتری یابی داشته باشید. گوشی موبایل شما نباید هنگ کند. نباید شما را اذیت کند. نباید وقت شما دائما صرف هنگ شدن گوشی تان بشود. مانند راننده ای که مسافرکشی میکند، و ماشینش دائما خراب است و به جای اینکه وقتش صرف مسافرکشی و کسب درآمد شود، دائما درگیر تعمیرگاه و مکانیکی است.

هزینه ای که صرف تعمیر میکنید و از طرفی زمانی که از شما برای تعمیر تلف میگردد میبایستی برای توسعه و پیشبرد بیزینس شما صرف گردد. 

  • نکته ی بسیار مهم بعدی این است که شما میبایستی در قالب یک فرد حرفه ای عمل کنید. مبتدی نباشید. استادکار باشید. یک استادکار ظرف 4 ساعت کار به اندازه 40 ساعت کار  یک فرذ مبتدی عمل خواهد کرد. بهتر است کار شما ماهرانه و استادانه باشد، نه مبتدیانه! هر آنچه که لازم است را فرا بگیرید. تمام آموزشهای لازم را یاد بگیرید. مانند استادی ماهر کنید. تمام زمان تان صرف انجام کار نشود. اگر قرار است روزانه 10 ساعت کار کنید، چند ساعت از آن صرف یادگیری شود که در انجام کارتان ماهر و استاد شوید.
  • مهارتهای بازاریابی و فروشندگی و فروش و ارتباطات موثر را بیاموزید. این مهمترین مهارتی ست که میبایستی بیاموزید تا به موفقیت در بازاریابی با گوشی موبایل دست پیدا کنید. گوشی موبایل صرفا یک ابزار است. اینترنت یک ابزار است. شبکه های اجتماعی، رسانه های اجتماعی، پیام رسان و…. همه و همه ابزار هستند. هیچ کدام از این ابزارها کارآمد نخواهند بود، مگر اینکه شما از آن به طور کارآمد و موثری استفاده کنید. این ابزارها سرعت برقراری ارتباط و بازاریابی و مشتری یابی و فروش و… را به میزان قابل توجهی افزایش داده اند.
  • هیچ ابزاری نمیتواند برای شما و به جای شما تبلیغات و بازاریابی و مشتری یابی کند. این کار خودتان است. بازاریابی با گوشی موبایل یعنی بازاریابی با بهترین ابزار دنیا؛ اما اگر نجار ماهر نباشد، ابزار برایش کارآمد و موثر نخواهد بود. شما نیز اگر مهارت نداشته باشید و فوت فن های فروش و بازاریابی و مشتری یابی با گوشی موبایل را نیاموخته باشید، بهترین ابزار فعلی دنیا نیز (یعنی گوشی موبایل تان) کمکی به شما نخواهد کرد.
    بازاریابی با گوشی موبایل

    بازاریابی با گوشی موبایل

آیا بازاریابی با گوشی موبایل میتواند ما را ثروتمند سازد؟

بله. چرا که نه! همه چیز برمیگردد با باورهای ما! گوشی موبایل به همراه خودتان به همراه عزم جزم شما برای ثروتمند شدن، میتواند شما را به نتایج مالی خیره کننده برساند. البته به شرطی که کار خوبی گیر بیاوریم که بتوانیم با موبایل انجامش دهیم. امروزه کارهای فراوانی وجود دارد که با گوشی موبایل میشود انجام داد. گوشی موبایل در حال حاضر مهمترین ابزار بازاریابی و مشتری یابی و تجارت محسوب میگردد. گوشی موبایل را حذف کنید تا ببینید چگونه کل دنیا فلج میشود.

میخواهم شما را دعوت بکنم به یک فعالیت نان و آبدار اینترنتی! این کسب و کار را میتوان با گوشی موبایل انجام داد و از آن پول در آورد. بازاریابی با گوشی موبایل و کسب درآمد میلیونی از این کار کاملا ممکن و شدنی است. کافی ست که جدی باشید و ادامه ی مطلب را بخوانید. ما اپلیکیشینی راه اندازی کرده ایم به نام اپلیکیشن قبضه ، کار این اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه اطلاع رسانی و تبلیغاتی است. تمامی صاحبان کسب و کار، مشاغل، اداره جات، کارخانجات، بیزینس ها، مساجد، مدارس، هیئت های مذهبی و… به خدمات ارسال پیامک انبوه اطلاع رسانی و تبلیغاتی نیاز دارند.

کافی ست شما اپلیکیشن را از مایکت دانلود و نصب کنید، از قسمت منو، کد معرفی خود را کپی کنید و در اختیار دیگران قرار دهید. هر کسی اپلیکیشن را نصب کند و برای ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی، از آن شارژ و اعتبار بخرد، 5% پورسانت و کمیسیون برای شما منظور میگردد. اگر شما هزاران مشتری داشته باشید، و هر کدام میلیون ها تومان شارژ و اعتبار خریداری کنند، شما هزاران بار 5%، 5% پئورسانت دریافت خواهید کرد و این فوق العاده عالی است.

هیچ محدودیتی برای کسب درآمد در این کار برای تان وجود ندارد. با گرفتن مشتریان بیشتر، پورسانت و کمیسیون بیشتری دریافت خواهید کرد. اگر 1000 مشتری داشته باشید که هر کدام ماهیانه فقط یک میلیون تومان شارژ و اعتیار بخرند، شما ماهیانه 50 میلیون تومان پورسانت دریافت خواهید کرد. همکاری با اپلیکیشن قبضه، بهترین بازاریابی با گوشی موبایل محسوب میگردد.

بازاریابی با گوشی موبایل تا چند سال میتواند انجام شود؟ آیا امنیت شغلی وجود دارد؟

این بیزینس ها نوپا هستند و حالا حالاها دوام دارند. نگران امنیت شغلب نباشید. دنبال آزادی مالی باشید. مشتریان بیشتر و فروش بیشتر برای تان آزادی مالی بیشتر به بار خواهد آورد.

 

 

Rate this post