بازاریابی غیرحضوری با گوشی از منزل با درآمد و پورسانت بالا

آیا بازاریابی غیرحضوری آن هم با گوشی از منزل میتواند برای ما کسب درآمد کند؟ میتواند پورسانت بالایی برای مان به همراه داشته باشد؟ بله. عصر حاضر عصری است که در آن یک خانم خانه دار یا آقا، فرقی نمیکند، از منزل، با گوشی خود می تواند پول و درآمد و پورسانتی عالی کسب کند. مشاغل امروزی اینگونه هستند. امروزه بیشترین سود و درآمد و پورسانت نصیب فروشندگان و بازاریابان میشود. شاید به نظر برسد بازاریابی حضوری قدرت بیشتری داشته باشد، اما این طور نیست که در بسیاری از موارد، بازاریابی غیر حضوری موثرتر است و نتایج سریع تری از خود بر جای میگذارد.

در بازاریابی غیر حضوری زمان کمتری تلف میشود و در واقع زمان بیشتری برای ما ذخیره میگردد. مخصوصا اینکه با گوشی خود بخواهیم از منزل کار کنیم. در بسیاری از موارد کافی ست محتوای تبلیغاتی شرکتی که با آن همکاری می کنیم را برای بازار هدف خاصی انتشار و اشتراک گذاری کنیم. برای آشنایی بیشتر با بازاریابی و جذابیت های آن روی اینک کلیک کنید.

جالب اینجاست بدانید که شما میتوانید بازاریابی غیر حضوری با گوشی تلفن همراه یا موبایل خود انجام دهید و حتی بیش از مدیران و خود کارفرمایان کسب درآمد کنید. زیرا شما هزینه ای ندارید و مدیران کلی هزینه دارند. شما میتوانید براحتی از منزل بازاریابی کنید. هر چقدر کاری که انجام میدهید ساده تر باشد، سریع تر می توانید بازاریابی غیر حضوری و اینترنتی را آغاز کنید. بازاریابی غیر حضوری یعنی مشتری یابی و معرفی محصولات و خدمات بدون اینکه نیاز داشته باشیم به صورت حضوری اقدامی انجام دهیم، و گرفتن سفارش و فروش باز هم بدون اینکه لازم باشد کاری حضوری صورت بگیرد.

در صورت تمایل برای کار در منزل یا خانه روی لینک کلیک کنید.

بازاریابی غیرحضوری با گوشی از منزل با درآمد و پورسانت بالا

 

برای موفقیت در بازاریابی غیرحضوری با گوشی موبایل در منزل چه کارهایی را باید انجام دهیم؟

آموزش دیدن خیلی مهم است و موجب تقویت مهارتهای فروش و بازاریابی میشود. در بازاریابی حضوری با موبایل شما نمیتوانید از جذابیت های ظاهری خود استفاده کنید، زیرا مدل بازاریابی شما حضوری نیست و غیر حضوری است. هر چقدر مهارتهای ارتباطی خویش را تقویت کنید، زودتر به نتیجه میرسید. اکثر تلاش ها به این دلیل به نتیجه نمیرسد که بازاریاب فوق العاده تلاش میکند، اما تلاش کردن به تنهایی کافی نیست و میبایستی مهارت نیز چاشنی آن شود. باید مهارتهای بازاریابس غیر حضوری را فرا بگیرید تا بتوانید در این نوع کسب و کارها موفق شوید.

از طرفی نیاز است که مهارتهای تولید محتوا را بیاموزید. شما با محتوای عالی میتوانید بازاریابی عالی انجام دهید و مشتریان خوبی جذب کنید. کافی ست محتوای عالی را منتشر کنید و از طرفی حوصله به خرج دهید. درآمد یک فروشنده یا بازاریاب غیرحضوری که با گوشی موبایل بازاریابی و مشتری یابی می کند می تواند از کارمندانی که حقوق ثابت میگیرند، بیشتر باشد. ولی حوصله و صبر می خواهد. اگر حوصله داشته باشید به مرور زمان مشتریان وفاداری پیدا خواهید کرد که مرتبا از شما خرید کنند و شما دائما پورسانتهایی عالی کسب کنید.

بهتری است محصول یا خدماتی را برای فروش یا بازاریابی در نظر بگیرید، که مصرفی باشد. یعنی خریدار دائما خرید کند و شما دائما پورسانت نصیب تان شود. در این صورت یک بار مشتری یابی یا بازاریابی می کنید، اما یک عمر پورسانت و کمیسیون دریافت می کنید و این عالی است. گاهی اوقات فروش یک محصول بسیار سخت است و از طرفی مشتری آن را صرفا یک بار میخرد و شما یکبار پورسانت دریافت میکنید. که ما توصیه نمیکنیم همچین محصولات یا خدماتی را بازاریابی کنید و به فروش برسانید.بازاریابی غیرحضوری با گوشی از منزل با درآمد و پورسانت بالا

مزایای بازاریابی غیرحضوری در منزل با گوشی موبایل چیست؟

مزایای زیادی وجود دارد. اول اینکه همه گوشی دارند و میتوانند از منزل بازاریابی غیرحضوری را انجام دهند. دوم اینکه همه نحوه ی کار کردن با گوشی را بلد هستند. پس لازم نیست کسی برای شروع کار آموزش خاصی ببیند و اینکه بخواهد هزینه های آموزش را تقبل کند. از طرفی انواع و اقسام آموزش های رایگان در فضای وب و فضای مجازی برای یادگیری بازاریابی غیرحضوری وجود دارد. آنچه اهمیت دارد عزم و اراده ی راسخ بازاریاب برای شروع کار است.

خانم های خانه دار که میخواهند به دلایلی در منزل باشند و مثلا مراقب فرزندان شان باشند و برای شان سخت است که بخواهند بازاریابی حضوری انجام دهند، براحتی میتوانند با گوشی موبایل از منزل یا خانه بازاریابی را بصورت غیر حضوری انجام دهند و مشتری بگیرند. امروزه بازاریابی و گرفتن مشتری با توجه با اینکه همه گوشی و اینترنت دارند و اغلب محتواها آماده هستند، کاری ساده و قابل انجام برای همه میباشد.

بازاریابی غیرحضوری هیچ زمانی را از شما تلف نمیکند. نهایتا مشتری وقت ندارد و محتوای شما را نمیبیند، میروید سراغ فرد جدید. اما در بازاریابی حضوری اینگونه نیست و طبیعتا تعداد ملاقات های شما کمتر از حالت بازاریابی و مشتری یابی غیرحضوری خواهد بود. در حالت بازاریابی غیرحضوری شاید شما بتوانید روزانه 100 نفر را پرزنت کنید. سرعت انجام کار در این روش بسیار بالاست. البته بازاریابی حضوری مزیتهای فراوانی نسبت به غیرحضوری دارد. اما برای کسانی که فرزند کوچک دارند، یا مثلا گرما به اوجش رسیده باشد و بخواهند غیر حضوری فعالیت کنند و درآمد داشته باشند، امکانش کاملا فراهم است.

چه کاری را برای بازاریابی غیرحضوری توصیه میکنیم؟

ما اپلیکیشینی طراحی کرده ایم، به نام اپلیکیشن قبضه! کار اصلی اپلیکیشن قبضه ارسال پیامکهای انبوه تبلیغاتی است. کاربران اپلیکیشن قبضه برای تبلیغات و اطلاع رسانی نیاز دارند که از مخابرات شارژ و اعتبار خریداری کنند. اپلیکیشن قبضه واسطی ست میان مخابرات و کاربران و مردم!ر پیامکهای تبلیغاتی کاربران را برای عموم مردم ارسال میکند. هر بار کاربری بخواهد تبلیغات انجام دهد میبایستی شارژ خریداری کند تا مخابرات پیامکها را به دست مخاطبین برساند.

به ازای هر مقدار شارژ و اعتباری که کاربر خرید کند، 5% پورسانت نصیب شما میشود. به شرطی که کد معرف یا بازاریابی خود را برای کاربر بفرستید تا ایشان با کد معرف یا کد بازاریابی شما اقدام به ثبت نام کند. با اولین شارژ نیز 7000 تومان پورسانت به حساب شما واریز میشود. این بیزینس فوق العاده است و می تواند شما را به رویاهای مالی تان برساند. این شغل بهترین بازاریابی غیرحضوری است که می توانیم به شما معرفی کنیم.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی برای شروع بازاریابی غیرحضوری با 09190080161 در ارتباط باشید.
Rate this post