با اپلیکیشن قبضه پول پارو کنید (کنیم).

میخواهید پول پارو کنید؟ با اپلیکیشن قبضه ممکن است.

پول پارو کنید. این رویای همه ی ماست. پارو کردن پول ممکن است. در واقع هیچ چیزی در این دنیا غیرممکن نیست. تنها غیرممکن، غیرممکن است. پول پارو کردن نیز ممکن است و غیر ممکن نیست. امکان پول درآوردنِ فراوان و ثروتمند شدن برای همه وجود دارد. فراتر از ثروتمند شدن، پول پارو کردن است. برای کسب درآمد در منزل و خانه بصورت غیرحضوری کلیک کنید.

ما اپلیکیشنی طراحی کرده ایم به نام اپلیکیشن قبضه! از طریق همکاری با این اپلیکیشن امکان ثروتمند شدن و کسب درآمدهای عالی و پول پارو کردن وجود دارد. کار اپلیکیشن قبضه، ارسال پیامکهای انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی است. در واقع قبضه، اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی میباشد. کلیه صاحبان کسب و کار و مشاغل و مدارس و اداره جات و… همه و همه به خدمات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیاز دارند. پیشنهاد ما به شما این است که اپلیکیشن قبضه را دانلود و نصب کنید و از قسمت همکاری با ما کد معرفی و بازاریابی خود را کپی و اشتراک گذاری کنید.

با اپلیکیشن قبضه پول پارو کنید.

پول پارو کردن و کسب درآمد میلیونی نه شانسی ست و نه عرضه ی فراوانی میخواهد. همت بالا و البته تصویرسازی میخواهد. شما باید خودتان را ببینید که پول پارو میکنید. کسب درآمدهای بالا و میلیونی اصلا غیرممکن و دور از دسترس نیست. مخصوصا شرایطی که اپلیکیشن قبضه برای همکاری فراهم کرده است، امکان پولدار شدن و زود پولدار شدن را فراهم میکند. میخواهید بدانید ویژگی ثروتمندان خود ساخته چیست؟

4.5 میلیون صاحب کسب و کار در ایران وجود دارند که میتوانند مشتری اپلیکیشن قبضه شوند و از خدمات آن بهره برداری کنند. در واقع همه به تبلیغات نیاز دارند. همه به اطلاه رسانی نیاز دارند. پس میتوان نتیجه گرفت که همه به اپلیکیشن قبضه نیاز دارند. اپلیکیشن قبضه به ازای هر مقدار شارژی که مشتریان قبضه به صورت آنلاین خریداری کنند، 5% پورسانت به حساب شما واریز میکند. هر مشتری چقدر خرید میکند؟ اصلا معلوم نیست. ممکن است 20 هزار تومان، ممکن است 20 میلیون تومان! هر تعداد مشتری، هر مقدار شارژ خریداری کنند، شما 5% پورسانت و کمیسیون میگیرند.

هر چقدر مشتریان بیشتری بدست بیاورید، پول بیشتری درو خواهید کرد. مشتریان بیشتر یعنی خرید بیشتر، خرید بیشتر یعنی دریافت پورسانت بیشتر! 

آیا با درآمد حاصل از اپلیکیشن قبضه ممکن است پول پارو کنید؟

البته. چرا که نه! کافی ست مشتریان فراوانی داشته باشید، آنها نیز دائما شارژ و اعتبار بخرند، شما نیز دائما پورسانتهای 5درصدی نصیب تان خواهد شد. وقتی هزاران مشتری داشته باشید، آنها نیز ماهیانه فقط 2 بار تراکنش داشته باشند، میشود ماهیانه 2 هزار تراکنش و شما از 2 هزار تراکنش 2 هزار پورسانت 5درصدی نصیب تان خواهد شد و این فوق العاده عالی است. دریافت 2 هزار پورسانت 5درصدی یعنی دارید پول پارو میکنید. به شرطی که اوایل کار واقعا زحمت بکشید و مشتری جمع آوری کنید.

برای پول پارو کردن کافی ست که هزار مشتری داشته باشید. در بدترین حالت از هر 50 مذاکره، یک نفر مشتری میشود. (اگر شما حرفه ای باشید از هر 10 مذاکره 3 مشتری خواهید گرفت) اگر با 50 هزار نفر مذاکره کنید، 1000 مشتری نصیب تان خواهد شد و 49000 مشتری بالقوه خواهید داشت که میتوانند آنها نیز مشتری تان شوند. فقط نیاز است که آنها را دائما پیگیری کنید. مشتریان شارژ و اعتبار میخرند (تا بتوانند پیامکهای انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنند) و شاید به شما اطلاع ندهند. اما شما پورسانت میگیرید (از هر تراکنشی 5% پورسانت میگیرید).

بین وضعیت الان تان، (شاید هم الان دارید پول پارو میکنید) و پول پارو کردن، 50 هزار مذاکره فاصله است. از عدد 50 هزار نترسید. روزانه با 100 نفر مذاکره کنید پس از 500 روز 50 هزار مذاکره تکمیل میشود. از طرفی مذاکره با 50 هزار نفر از شما یک استاد مذاکره ی تمام عیار خواهد ساخت. کسی که با 50 هزار نفر مذاکره کرده میتواند خودش را استاد مذاکره و بازاریابی بداند.

وقتی 1000 مشتری فعال داشته باشید، چه بخواهید و چه نخواهید، دارید پول پارو می کنید. این شما نیستید که دارید پول پارو میکنید. این پول است از دارد از پاروی تان بالا میرود. کم کم تعداد مشتریان شما بیشتر میشود و درآمد شما از کم آغاز و همینطور بیشتر و بیشتر میشود. به این موضوع اثر گلوله برفی میگویند. چیزی که از کوچک و کم آغاز میشود و به مرور بزرگتر و بزرگتر میشود. در اینجا منظور از گلوله برفی درآمدی کم و ناچیز است که شاید ابتدا هفته ای 5% از یک تراکنش باشد و به مرور روزانه 5% از 100 تراکنش بلکه بیشتر نصیب تان خواهد شد.

برای اینکه پول پارو کنیم (پول پارو کنید) آیا نیاز است همیشه کار کنیم؟

برای پارو کردن پول و ثروتمند شدن نیازی نیست که همیشه کار کنیم. وقتی سیستم روی دور و غلطک بیفتد و همه چیز اصولی و مرتب پیش برود و شما تکالیف روزانه تان را بخوبی انجام دهید و مشتریان فراوانی بدست بیاورید، گلوله برفی شکل میگیرد و پول و ثروت و درآمد فراوان به سمت تان سرازیر خواهد شد. برای اینکه پول پارو کنیم باید باورهای مان را نیز دستخوش تغییر قرار دهیم. ذهن مان باید تغییر یابد و دیگر به فقر و بی پولی و نداری و عدم نیندیشیم. تمرکز ما بسیار مهم است. میگویند روی هر چیزی تمرکز کنید، همان چیز را بدست خواهید آورد.

وقتی تمرکزمان روی پول پارو کردن باشد، این اتفاق خواهد افتاد. به شرطی که از نظر ذهنی بسیار به این اندیشه بیاندیشیم. در واقع باید به فکرهای مان فکر کنیم. ابتدا باید از نظر درونی و روانی پولدار و ثروتمند بشویم تا در عالم واقعیت این مورد مهم رقم بخورد و محقق گردد.

وقتی به 1000 مشتری فعال برسیم، در واقع گلوله برفی تشکیل شده است. روزانه کلی تراکنش مالی ثبت میشود و ما کلی پورسانت میگیریم. گرفتن 5% پورسانت از هزاران تراکنش به معنای واقعی ما را به سمت استقلال مالی هدایت خواهد کرد. وقتی با 50 هزار نفر صحبت کنید و 1000 مشتری فعال جذب کنید، آن 49 هزار نفر دیگر را هم میشود مشتری کرد. حتی می توانید سراغ نفرات بیشتری بروید.

اگر آن 1000 مشتری ثابت و فعال شما را فقط به یک نفر معرفی کنند که اپلیکیشن قبضه را ثبت نام کند، 1000 مشتری شما پتانسیل تبدیل شدن به 2000 مشتری را خواهد داشت. با همکاری اپلیکیشن قبضه به معنای واقعی میتوانیم (میتوانید) پول پارو کنیم. (پول پارو کنید) وقتی گلوله برفی ایجاد و تشکیل شد، یعنی شما روی غلطک افتاده اید. درآمد شما روی روال و غلطک افتاده است.

برای اینکه پول پارو کنید (کنیم) باید سرمایه و تخصص داشته باشیم؟

برای اینکه پول پارو کنید، بهانه نیاورید. دنبال دلیل باشید و نه دنبال بهانه! کسب درآمد و پورسانت های عالی با بهانه بدست نخواهد آمد. برای اینکه بتوانید پول پارو کنید، نیاز به دلیل دارید. من هزاران دلیل برای پارو کردن پول دارم. شما نیز باید برای پولدار شدن و کسب پول و ثروت و درآمد فراوان دلیل داشته باشید. برای همکاری با اپلیکیشن قبضه نیازی به داشتن تخصص و مهارت خاص آنچنانی وجود ندارد. به مرور که پیش بروید توانایی انجام کار نیز سراغ تان خواهد آمد. به مرور مهارت و تخصص نیز بدست خواهید آورد. بهتر است اصول بازاریابی غیرحضوری با گوشی موبایل را بیاموزید.

پول پارو کنید. واقعا میتوان به این جمله واقعیت بخشید. فکر نکنید فقط دیگران میتوانند پول پارو کنند. همه ی ما میتوانیم پول پارو کنیم. اگر پول پارو کنید، حق کسی را نخورده اید. اگر پول پارو کنید، به تمامی رویاهای تان دست پیدا خواهید کرد. اگر پول پارو کنیم میتوانیم خیر بیشتری به خودمان و دیگران برسانیم. پولدار شدن و پول پارو کردن برای همه ممکن است. نه شانس میخواهد، نه مهره ی مار، نه بخت بلند، اما همتی بلند و آرزو میخواهد. آرزو داشتن نه تنها بر جوانان عیب نیست، بلکه واجب و اجباری است. انسانی که آرزو نداشته باشد، مرده است. با کمک اپلیکیشن قبضه پول پارو کنید.

Rate this post