مشاوره سرمایه گذاری, مقالات

بهترین اینوست ایرانی و بهترین سایت سرمایه گذاری ایرانی

بهترین اینوست ایرانی

بهترین اینوست ایرانی و بهترین سایت سرمایه گذاری ایرانی

معرفی بهترین اینوست ایرانی , اینوست به ریال درآمد به دلار

میخواهم بهترین سایت سرمایه گذاری ایرانی را به شما معرفی کنم. سرمایه گذاری در این سایت به ریال (تومان) و دریافت سود ماهیانه به دلار (تِتِر) می باشد. این بهترین مدل سرمایه گذاری ست که شما ریال را اینوست (سرمایه گذای) کنید، و ماهیانه سود به دلار برداشت میکنید. در این سایت به ازای هر مقدار سرمایه گذاری، شما 9% سود قطعی ماهیانه برداشت می کنید. مثلا در ازای 100 میلیون تومان سرمایه گذاری، ماهیانه معادل 12 میلیون تومان سود قطعی برداشت می کنید.

در ابتدا سرمایه شما تبدیل به دلار میشود. مثلا فرض کنید 100 میلیون تومان سرمایه گذاری کنید. با احتساب دلار 33000 تومان میشود 3.030 دلار، حال قرارداد سرمایه گذاری شما میشود 9% سود از 3.030 دلاری که سرمایه گذاری کرده اید معادل 363 دلار که میشود 12 میلیون تومان، حالا اگر دلار بشود 40 هزار تومان، سود شما میشود 14.520.000 تومان…

در واقع سرمایه گذار 2 نوع درآمد دارد: یک درآمد اصلی ماهیانه که 9% ثابت است. یک درآمد متغیّر نیز که بابت افزایش قیمت دلار نصیبش می شود. شما به ریال سرمایه گذاری میکنید. اصل پول تان، روز اول سرمایه گذاری تبدیل به دلار میشود. سود ماهیانه شما به دلار پرداخت می شود. اصل پول تان نیز پس از یک سال (قرارداد سرمایه گذاری یک ساله است.) به دلار به شما عودت داده میشود.

نام پروژه سایت سرمایه گذاری ebank می باشد. ebank (ای بانک) یک سایت سرمایه پذیر است که بین المللی کار می کند. فرقی نمیکند کجای دنیا باشید. از هر کجای دنیا میتوانید در این سایت سرمایه گذاری کنید. کافی ست در صرافی اکانت داشته باشید. کاری که باید انجام دهید این است که حساب تان را شارژ کنید. سپس با شارژ اکانت تان، تِتِر (USDT) که معادل دلار است، خریداری کنید. سپس تِتِر را از کیف پول الکترونی تان به حساب مقصد (شرکت سرمایه پذیر) انتقال دهید. به محض اینوست (سرمایه گذاری)، قرارداد یک ساله شما برقرار شده، 12 ماه ماهیانه 9% سود قطعی (به دلار) برای شما منظور میشود. به محض دریافت میتوانید تتر دریافتی را نقد کرده، به حساب بانکی تان واریز کنید. کل فرآیند درخواست دریافت سود و دریافت سود و تبدیل سود و نقد کردن آن به دلار و تبدیل آن به ریال و واریز به کارت تان 1 ساعت زمان میبرد.

بخوانید  موفقیت در فروش چگونه اتفاق میافتد؟

بهترین اینوست ایرانی

ebank بهترین سایت سرمایه گذاری ایرانی با پرداخت بیشترین سود

سایت سرمایه پذیر ebank به جرأت میتوان گفت یکی از بهترین اینوست ایرانی و جهان می باشد. ممکن است بگویید فلان سایت سود ماهیانه ی بیشتری می پردازد. اما مساله ماندگاری شرکت است. بسیاری از سایت های سرمایه گذاری عمر کوتاهی دارند. چون بدهی های بزرگی دارند. آنها مبالغ دریافتی را خرج می کنند. در صورتی که باید مبالغ دریافتی را رشد و توسعه دهند. و از محل رشد مبالغ دریافتی، سود سرمایه گذاران را بپردازند. کمتر اینوستی متاسفانه برنامه برای رشد و توسعه مبالغ جذب شده دارد. اما وب سایت ebank اصلا اینطور نیست. کسب و کارش معلوم و مشخص و معین است. ای بانک، 24 ساعته در حال نوسان گیری لحظه ای در اکثر صرافی های دنیاست. و ماهیانه حداقل 21% سود کسب می کند که 9% را برای سرمایه گذاران در نظر میگیرد. آنچه بسیار مهم است بقا و دوام شرکتی ست که میخواهید در آن سرمایه گذاری کنید. نه مقدار سودی که قرار است عایدتان شود. ممکن است یک شرکت اینوستی پیدا شود و قول ماهیانه 30% را بدهد. طبیعی ست که 30% از 9% بسیار جذاب تر است. اما شرکتهایی که سود زیادی میدهند در نهایت به عنوان شرکتهای کلاهبردار و اسکم کارشان تعطیل میشود. و کماکان امثال ebank بالا هستند و به کارشان ادامه میدهند. آنچه در سرمایه گذاری مهم است حفظ اصل سرمایه است. دریافت سود قابل توجه زمانی اهمیت دارد که اصل سرمایه شما به باد نرود. دریافت 9% از 100 میلیون تومان خیلی بهتر است از دریافت 30% از 0 تومان (زیرا اصل پول شما به باد رفته است)

بخوانید  چگونه می‌توانیم به موفقیت بيکران در فروش دست پیدا کنیم؟

چگونه می توان با بهترین سایت سرمایه گذاری ایرانی ebank (ای بانک)، بدون داشتن سرمایه همکاری کرد؟

ممکن است شما علاقمند سرمایه گذاری در سایت ebank باشید. اما سرمایه ای برای سرمایه گذاری نداشته باشید. پس چاره چیست؟ شما می توانید با معرفی سرمایه گذاران به سایت ebank، 4% حق معرفی یا پورسانت معرفی بگیرید. و با جمع کردن 4% های حق معرفی، سرمایه لازم جهت بهترین فرصت سرمایه گذاری را تامین کنید. چرا میگویم سایت ebank برترین سایت سرمایه گذاری در کشور می باشد؟ زیرا به معنای واقعی می تواند شما را ثروتمند کند. دریافت 9% سود قطعی ماهیانه آن هم برای مدت طولانی میتواند انسان را به هر رویایی برساند. به شرطی که مبلغ قابل توجهی سرمایه گذاری کرده باشید یا سعی کنید به مرور سرمایه تان را افزایش دهید. از طرفی براحتی میتوانید این طرح پولساز دائمی را به همه معرفی کنید تا آنها نیز ماهیانه 9% سود برداشت کنند. و شما با حق معرفی های متعددی که دریافت می کنید سرمایه تان را افزایش دهید.

متاسفانه سایتهای بسیاری در ایران ادعا می کنند که جزو بهترین سایتهای سرمایه گذاری داخلی (ایرانی) و خارجی (بین المللی) هستند. از این بابت که سود کلانی به سرمایه گذاران میپردازند. از طرفی حق معرفی زیادی نیز بابت معرفی و کومیسیون میپردازند. اما دوام و بقای کافی ندارند و خیلی زود کمتر از 1 سال نهایتا 2 سال فعالیت شان خاتمه می یابد. احتمالا به این دلیل که نمیتوانند تعهدات مالی خویش را انجام دهند. و یا بدهی های سنگینی بابت تعهدات شان بالا آورده اند، ترجیح میدهند تعطیل کرده با نام و دامنه ای جدید شروع به کار کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با 09125281952 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)