مشاوره تبلیغاتی, مقالات

بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران با سرمایه اندک

بهترین سرمایه گذاری دلاری

بهترین سرمایه گذاری دلاری با سود فراوان در ایران

بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران با سرمایه اندک

یکی از بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران، سرمایه گذاری و سپرده گذاری در اپلیکیشن five (5) میباشد. چرا سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ مالیِ فایو (5)، بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران محسوب میشود؟ زیرا اپلیکیشنِ فایو، سرمایه های اندک شما را نیز میپذیرد، حتی اگر قصد سرمایه گذاری ریالی داشته باشید، سرمایه ی ریالی شما را به دلار تبدیل میکند، و ماهیانه 5% سود قطعی دلاری به سرمایه گذار پرداخت میکند. چرا میگوییم سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ مالیِ فایو (5)، بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران محسوب میشود؟ اول اینکه سرمایه گذار 5% سود قطعی دلاری دریافت میکند. ثانیا مدیران سایت باینکس ایرانی هستند و میتوانید با آنها نشست داشته باشید. از طرفی تورّم، ارزش پولی که با آن سرمایه گذاری انجام دادید را کاهش نمیدهد، چرا که سرمایه گذاری شما به دلار بوده و ارزش ریالی دلار، با بالا رفتن تورّم، افزایش می یابد. از طرفی اپلیکیشنِ مالی فایو (5) تنها اپلیکیشنِ مالی موردِ تایید مایکت میباشد. مایکت، انواع و اقسام اپلیکیشن ها را به مردم عزیزمان ایران معرفی می کند و اگر اپلیکیشنی واجد شرایط نباشد، نخواهد توانست در این فضا نمایش داده شود. به جرئت میتوان گفت بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران، سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ فایو میباشد. برای آشنایی با بهترین سرمایه گذاری سال 1403 کلیک کنید.

جایی سرمایه گذاری کنید که ارزش آنچه خریده اید دائما رو به افزایش باشد.

حتی اگر سرمایه گذاری ریالی کنید، باز هم سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ فایو، بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران محسوب میشود. چرا که عوامل دست اندر کار اپلیکیشنِ فایو، بدون اینکه شما بخواهید سرمایه تان را به دلار تبدیل میکنند. قراردادهای سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ فایو، سالیانه است. ارزش ریالی پول شما، در طول سال قطعا کاهش می یابد. اما ارزش ریالی دلار در طول سال یا همان می ماند، یا ارزشمندتر میشود. مثال بزنم. فرض کنید شما 200 میلیون تومان، سرمایه گذاری کنید. امروز مرداد ماهِ 1402 است. قیمت دلار تقریبا 50 هزار تومان می باشد. 200 میلیون تومان تقریبا میشود 4 هزار دلار! 5% سود به 4000 دلار شما، تعلق میگیرد که ماهیانه میشود 200 دلار معادل 10 میلیون تومان. یک سال بعد فرص کنیم قیمت دلار بشود 80 هزار تومان. با توجه به اینکه عوامل اپلیکیشنِ فایو سرمایه ی ریالی شما را تبدیل کردند به دلار، دیگر سرمایه ی شما 200 میلیون تومان نیست. شما صاحب 4000 دلار هستید که میشود 320 میلیون تومان! آنهم به دلیل افزایش قیمت دلار در ایران. اگر هم قیمت دلار همان 50 هزار تومان بماند، شما چیزی از دست ندادید. اپلیکیشنِ مالی فایو، صلاحِ سرمایه گذاران خویش را در نظر میگیرد. برای همین است که میگویم سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ مالی فایو، بهترین سرمایه گذاری دلاری در ایران محسوب میشود.

از طرفی سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ مالی فایو، بهترین سرمایه گذاری دلاری محسوب میشود، چرا که وقتی قیمت دلار در ایران افزایش یابد، سود دریافتی سرمایه گذار نیز افزایش می یابد. در مثال قبلی گفتیم شما امروز 200 میلیون تومان سرمایه گذاری میکنید (که میشود معادل 4000 دلار) و ماهیانه 5% سود دریافت میکنید که میشود ماهیانه 10 میلیون تومان! حالا در نظر بگیرید 1 سال گذشته و قیمت دلار شده 80 هزار تومان! سرمایه ی شما همان است، (4000 دلار) اما ارزش ریالی آن شده 320 میلیون تومان که سود دریافتی ماهیانه شما میشود 5% یعنی 16 میلیون تومان! در صورتی که سال پیش شما فقط ماهیانه 10 میلیون تومان دریافتی داشتید. نه تنها اصل پول تان سر جایش باقی مانده، بلکه ارزش ریالی اش افزایش یافته و حتی ارزش ریالی سود دریافتی شما نیز افزایش یافته است. برای آشنایی با اینوست و یا سرمایه گذاری کلیک کنید.

بخوانید  پایین ترین قیمت پیامک برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

یکی دیگر از دلایل اینکه میگویم سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ مالی فایو، بهترین سرمایه گذاری دلاری محسوب میشود این است که تیم معاملاتی five (5) ، طمعی برای کسبِ سودهای فراوان ماهیانه ندارد. یکی از اصلی ترین درآمدهای تیم معاملاتی five (5)، کسب سود از اختلافاتِ لحظه ای قیمتِ ارزهای همنام در صرافی های مختلف است. و از آنجایی که اختلافِ قیمت همیشه وجود دارد، پس امکانِ کسب سود نیز همواره وجود دارد. اختلاف قیمت هرگز – صفر – نخواهد شد. تا وقتی بازار وجود دارد، خرید و فروش وجود دارد، فروشنده و خریدار وجود دارد، اختلافِ قیمت نیز وجود خواهد داشت. اپلیکیشنِ مالی فایو نیز با بهره گیری از هوش مصنوعی (ربات های هوشمند) از اختلافِ قیمت لحظه ای به نفع خودش استفاده میکند و تعهدات ماهیانه خود را به سرمایه گذارانش میپردازد. باز هم تاکید میکنم، سرمایه گذاری در اپلیکیشنِ مالی فایو بهترین سرمایه گذاری دلاری در کشور ایران محسوب میشود، چرا که اپلیکیشنِ مالی فایو ماندگار است. وعده ی پرداخت سودهای کلان نمی دهد. شبکه سازی نمیکند. هرمی کار نمیکند. سودهایی که کسب می کند قطعی و دائمی ست. مثال بارز ضرب المثل: رهرو آن نیست گهی تند و گه خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود. اپلیکیشنِ مالی فایو نیز قرار است سالیان سال به راه خودش آنهم آهسته و پیوسته ادامه دهد.

سرمایه گذاری دلاری در شرکتهای پانزی چه خطراتی دارد؟

شرکتهای کلاهبردار و پانزی با دادن وعده ی های رنگین اعم از پرداختِ سودهای کلان و پورسانتهای درصد بالا، سعی می کنند پولهای مردم را بالا بکشند و متاسفانه مردم نیز سبک سنگین میکنند و به سمتِ شرکتهایی که سود بیشتر میدهند میروند، بدون احراز کردنِ آنها؛ فکر می کنند چون دوست شان سرمایه گذاری کرده و پدر دوستش نیز سرمایه گذار بوده، پس سرمایه گذاری امن و مطمئن است و با خیالِ راحت اقدام به سرمایه گذاری می کند. به این نوع رفتارها میگویند رفتارهای گَلّه ای! یعنی تقلید از رفتارِ گَلّه بدون در نظر گرفتن سایر موارد! اینکه نفرات زیادی یک کار را انجام داده اند، به این معنا نیست که این کار درست است. متاسفانه رفتار ما هنگام سرمایه گذاری همین گونه است. نگاه میکنیم ببینیم دیگران چه کرده اند، ما نیز دنباله روی آنها میشویم، بدون تحقیقِ دیگر؛ به این میگویند حماقتِ جمعی! هیچ الزامی ندارد ما نیز مانند دیگران عمل کنیم. چند موضوع مهم وجود دارد که هنگام سرمایه گذاری دلاری میبایستی مورد توجه قرار دهیم.

بخوانید  علت ترک مشتریان و راههای پیشگیری از آن

1- هرگز جایی سرمایه گذاری دلاری نکنیم که وعده ی پرداخت سودهای کلانِ ماهیانه داده باشد. پرداخت سود کلان، یعنی کلاهبرداری! پیشنهادِ پرداختِ سودِ کلان، یعنی پهن کردنِ طعمه در مسیرِ طمعکاران! کلاه برداران در مسیر سرمایه گذاران دام میگذارند، پیشنهادِ دادنِ سودهایِ کلان، همان طعمه است. میگویند دروغ گو طمعکار را فریب میدهد، مصداقِ بارزِ سرمایه گذارانی ست که طمع میکنند و فریب دروغ گویان را میخورند.

2- تشکیلات مالی سالم، وعده ی پرداخت سودی را میدهند که از عهده ی پرداختش بر میآیند. اصلِ سرمایه ی شما در امان است. و پس از مدتی به صاحبش که شما هستید باز میگردد. تشکیلات کلاهبردار مدت کوتاهی برای جلب اعتماد شما، خوش حسابی می کنند، سودهای شما را به موقع میپردازند، وعده های شان را عملی می کنند، کاری میکنند که شک و تردید شما به یقین تبدیل گردد. پس از جلب اعتماد، پولهای اصلی و فراوانِ شما را تصاحب می کنند. اپلیکیشن فایو، وعده ی سود آنچنانی به شما نمیدهد. 5% سود خالصی ست که کسب می کند و بین خودش و شما پخش میکند. اصل سرمایه ی شما محفوظ است. تقریبا 3.75% برای سرمایه گذار و 1.25% برای خودش و عواملش! ممکن است بگویید همین؟ فقط ماهیانه 3.75% ؟؟؟ این که خیلی کم است. من انتظار داشتن 10% یا بیشتر ماهیانه سود بدهد. زیرا شرکتهای اینوستی و سرمایه پذیر دیگر سودهای خیلی بیشتری میدهند. همین مقایسه باعث میشود پول تان را از دست بدهید. مقایسه ی اپلیکیشن مالی فایو، با سایتهای سرمایه گذاری از ریشه غلط است. زیرا سایتهایی که قرار است سودهای کلان بپردازند، قرار است اصل پول شما را بخورد و پس ندهد و تمام! دریافت سودِ عالی و معقول ماهیانه و دائمی، بهتر از دریافت سودهای موفقیت بسیار زیاد و کاملا موقت است. کمِ دائمی بهتر از زیادِ موقّت است. وعده ی سودِ کلان، برای خوردن سرمایه تان است. تاکنون هیچ شرکتی نبوده که سودهای کلان بپردازد و دوام و بقا داشته باشد. اما تشکیلات مالی سالم مانند اپلیکیشنِ مالی فایو، ماندگار و باقی هستند. شما می توانید یک عمر سود دریافت کنید. اصل پول تان نیز سر جایش است. و چه چیزی بهتر از این؟

کَمتر ولی دائمی، بهتر از زیادی ولی موقّتی است.

3- تشکیلات مالی ناسالم و کلاهبردار، وعده ی پرداخت حق معرفی های کلان را میدهند. از شما میخواهند سرمایه گذار معرفی کنید، تا پورسانتهایی عالی برای معرفی به شما بدهند. سوال اینجاست مگر چقدر سود بدست می آورند که اینهمه بذل و بخشش میکنند؟ متاسفانه آنها با پولهای شما کار نمیکنند، بلکه پولهای شما را خرج میکنند و قسمتی از آن را به خودتان و سرمایه گذاران دیگر باز میگردانند. این روشِ کارِ سایتهای پانزی و هرمی است. که با جذبِ سرمایه های سرمایه گذارنِ جدید، تعهدات سرمایه گذاران قدیمی را میپردازند.

5/5 - (1 امتیاز)