مشاور انتخاباتی, مقالات

بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در کشور

بهترین مشاور انتخاباتی مجلس

بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در کشور

حتی در مقام بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی و کشور نیز نمیتوانیم 100% تضمین دهیم که شما در انتخابات رای بیاورید. قطعا میدانید که رقبایی دارید. آنها نیز همانند شما برای پیروزی در رقابتهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، با تمام وجود خواهند جنگید. پس حتی اگر ما بهترین مشاور انتخاباتی کشور نیز باشیم، در بهترین حالت می توانیم احتمال موفقیت شما را در رقابتهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، افزایش دهیم. اگر کسی یا شرکتی خودش را به عنوان برترین و بهترین مشاور انتخاباتی کشور و مجلس شورای اسلامی معرفی کرد، از او بپذیرید، اما ادعایش را مبنی بر اینکه میتواند شما را 100% به طور تضمینی وارد مجلس شورای اسلامی کند، نپذیرید. هیچ تضمینی برای برنده شدن در رقابتهای انتخاباتی، مخصوصا انتخابات مجلس شورای اسلامی، وجود ندارد. تمام هنر برترین و بهترین مشاور انتخاباتی این است که درصد احتمال پیروزی شما را در انتخابات مجلس شورای اسلامی افزایش دهد. هیچ تضمینی در کار نیست، قانون موفقیت در رقابتهای انتخاباتی، بر پایه و اساس احتمالات است و نه قطعیت!

تنها دروغ گوها و کلاهبرداران و کلّاشان هستند که تضمین ارائه میدهند. هیچ ضمانتی برای موفقیت وجود ندارد. مثال بزنم: در یک مسابقه ی دو، فقط یک نفر میتواند نفر اول شود، حال 100 نفر در مسابقه شرکت کرده اند. احتمال موفقیت و اول شدن هر فردی 1% است. من به عنوان یک دونده، با سعی و تلاش و کوشش و تمرین فراوان فقط میتوانم احتمال موفقیت خودم را افزایش دهم. هرگز نمیتوانم احتمال موفقیت را تا 100% افزایش دهم، زیرا رقبا نیز شدیدا در حال تلاش هستند. من اگر بتوانم از همه ی رقبای خویش بهتر ظاهر شوم، به پیروزی میرسم و این فقط هنگام اتمام مسابقه مشخص میشود و نه قبل آن! پیروزی در انتخابات نیز، اینچنین است. هرگز نمیتوان تضمین داد که کسی 100% برنده ی رقابتهای انتخاباتی میشود. تنها احتمال موفقیت در رقابتهای انتخاباتی ست بالا میرود.

پس نقش بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، در موفقیت شما در رقابتهای انتخاباتی چیست؟ آیا آنها میتوانند به معنای واقعی شما را برای پیروزی در رقابتهای انتخاباتی آماده کنند؟ به زعم من (نویسنده ی مطلب – علیرضا رفیعی) بله میتوانند. آنها قطعا می توانند شما را برای پیروزی در رقابتهای انتخاباتی آماده و مهیّا سازند. البته نقش شما کاندید محترم انتخاباتی برای پیروزی در رقابتها بسیار پر رنگ است. اگر شما مایه و جنم نداشته باشید، قطعا مقهور و مغلوب خواهید بود. هیچ کس نمیتواند کمک تان کند. مشاور انتخاباتی نقش یک مربّی را بازی میکند. شما به عنوان بازیکن فوتبال باید بدرخشید. حتی اگر بهترین مربی جهان را نیز داشته باشید، باز خودتان عامل اصلی پیروزی و شکست تان محسوب خواهید شد. اما نمیتوان نقش اساسی مربی را در نظر نگرفت. شما اگر بهترین مشاور انتخاباتی کشور را داشته باشید، میتوانید در مسیر صحیح قرار بگیرید. مساله همین است. مساله بیش از حد تلاش کردن و بیش از حد کار کردن نیست، مساله قرار گرفتن در مسیر صحیح است که منتهی به پیروزی میشود.

بخوانید  اسپانسری پروکسی تلگرام

نقش بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی جهت پیروزی در رقابتهای انتخاباتی چیست؟

بسیاری از ما به غلط فکر میکنیم که مهمترین عامل موفقیت در رقابتهای انتخاباتی تلاش است و تلاش است و تلاش! اینطور نیست، الزاما پر تلاش ترین کاندیدا برنده ی رقابتهای انتخاباتی نمیشوند. مساله ی اصلی قرار گرفتن در مسیر صحیح است. مسیری که ما را به پیروزی برساند. اشتباه بسیاری از کاندیدا این است که فکر میکنند استفاده از بهترین مشاورین انتخاباتی کشور جهت پیروزی در رقابتهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، یعنی متحمّلِ هزینه های فراوان شدن! اتفاقا یک مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، میتواند از هزینه های بی خود و بی جهت شما بکاهد. او کاری میکند که تیرهای شما به هدف بخورد، بدون اینکه به خطا برود.

به زعمِ من، وظیفه ی اصلی بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی و کشور، این است که با کمترین هزینه ی ممکن، شما را به بیشترین و بهترین نتیجه برساند. قرار نیست که کاندیداها با صرف میلیارد ها تومان به نتیجه برسند. پس هنر یک مشاور تبلیغاتی چیست؟ ما از مشاور انتخاباتی استفاده میکنیم نه برای پرداخت هزینه های فراوان، بلکه کاهش هزینه ها، حذف هزینه های غیر ضروری و پرداخت هزینه، جایی که میبایستی هزینه است. در اکثر مواقع ما جایی که باید هزینه نمیکنیم، زیرا جایی که نباید، هزینه کرده ایم. و این مهمترین عامل شکست خوردن های ماست. اگر جایی که نباید هزینه نکنیم، میتوانیم پول مان را جایی که باید هزینه کنیم و همین میتواند موجب پیروزی ما شود. پس این فکر را از سرتان بیرون کنید که قرار است استفاده از بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی، برای شما هزینه ی سنگینی بتراشد. اتفاقا اگر یک مشاور انتخاباتی، موجب کاهش هزینه های شما نشود، مفت نمیارزد و نمیتواند به شما کمک شایسته ای بکند.

بخوانید  تبلیغات نمی فروشد، بلکه به شما پاس گل می دهد.

از طرفی، کسی که از دور میبیند، بهتر میبیند. وقتی میخواهید تابلویی روی دیوار نصب کنید، کسی میرود دورتر تا تصویر کل را نسبت به دیوار ببیند. و به شما میگوید که تصویر کج است یا راست، آنهم نسبت به دیوار! وقتی شما تابلو را نصب میکنید، اصلا دیوار را نمیبینید. وظیفه ی اصلی بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی نیز این است که بتواند تصویر کل را برای شما ببیند. تصویر کل، چیزی ست که به صلاح شماست. شاید شما بخواهید در مجلسی حاضر شوید و صحبت کنید، اما تصویر کل میگوید شما در حال دشمن تراشی هستید و بهتر است هرگز همچین کاری نکنید. بهتر است مشاور انتخاباتی بیاندیشد، و شما کاندیدای محترم اجرا کنید.. البته بهتر است قبل از هر چیزی اطمینان حاصل کنید که بهترین مشاور انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را انتخاب کرده اید. وگرنه اندیشیدن های ایشان میتواند شما را به قهقرا ببرد. اما پس از کسب اطمینان، بهتر است کارهایی که میگوید را انجام دهید.

چند نکته ی بسیار مهم:

  • آشپز که چند تا شد، یا غذا شور میشود یا بی نمک! هیچ الزامی ندارد از چندین مشاور انتخاباتی استفاه کنید. شک نکنید به نتیجه نخواهید رسید. ممکن است هر مشاوری نظر درست خود را داشته باشد. اما پیروی از نظرات متعدد درست، میتواند بزرگترین لطمه را در انتخابات به شما وارد کند. شما فقط باید یک مشاور انتخاباتی جهت مجلس شورای اسلامی داشته باشید. یک مربی داشته باشید. با نظرتان ایشان جلو بروید. یکی میگوید تا 3 صبح بیدار باش و سخت تلاش کن و بد نمیگوید، یکی میگوید 10 شب بخواب! هر کدام استدلال های خودشان را دارند. نمیتوانید به قسمتهایی از صحبتهای یکی گوش کنید، الباقی مسیر را با خط مشی دیگری سپری کنید! اشتباه محض است.
5/5 - (1 امتیاز)