بهترین جایگزین تبلیغات پروموت اینستاگرام یا پروموشن یا اسپانسرینگ اینستا در ایران

تبلیغات پروموت اینستاگرام یا پروموشن اینستاگرام یا اسپانسری اینستا چیست؟

تبلیغات پروموت یا پروموشن یا اسپانسری اینستاگرام تنها روش رسمی تبلیغات در اینستا است. یکی از پستهای پیج شما برای جامعه هدفی که خودتان تعیین کرده اید پروموت میشود. تبلیغات پروموت یا پروموشن یا اسپانسری اینستاگرام تنها روش رسمی مورد تایید جهت تبلیغات در اینستاگرام می باشد. این روش بسیار هدفمند و موثر می باشد. در تبلیغات پروموت یا پروموشن یا روش پروموت اینستاگرام، تبلیغات شما برای جامعه هدف مشخص و معین و هدفمندی ارسال می شود که فیلتر شده هستند و می توانند تبدیل به مشتری شوند.

مثلا فرض کنید شما یک آرایشگاه زنانه در سعادت آباد، از طریق پروموت اینستاگرام یا پروموشن، جامعه هدف تان را کشور ایران، شهر تهران در نظر میگیرید. سپس مشخص می کنید که تبلیغات شما برای بانوان شهر تهران نمایش داده شود، بانوانی که علاقمندی آنها زیبایی، مد، آرایشی و… باشد. ضمنا رده سنی آنها بین 17 الی 40 سال باشد. ببینید چقدر دقیق می توان جامعه هدف را مشخص و تعیین کرد.

اما متاسفانه ما ایرانی ها تحریم هستیم. اینستاگرام داریم اما گزینه تبلیغات پروموت اینستاگرام یا پروموشن که همان اسپانسری اینستاگرام است برای ما ایرانی ها غیر فعال می باشد. این گزینه برای کشور ایران غیرفعال است. تحریم یعنی این، یعنی محروم بودن از چیزی که وجود دارد و برای دیگران استفاده اش آزاد و برای ما غدقن است. تلاش برای دور زدن ها ممکن نیست. روش هایی که بتوان اینستاگرام رو دور زد را فراموش کنید. هیچ شرکتی در حال حاضر نمیتواند کمپین اسپانسری اینستاگرام یا پروموت اینستاگرام را برای شما راه اندازی کند.

تا چه زمانی قرار است تبلیغات پروموت یا پروموشن اینستاگرام یا پروموت اینستاگرام برای ما ایرانی ها غیر فعال و غدقن باشد؟

اصلا زمانش معلوم نیست. پس زمان تان را هدر ندهید و خودتان را اذیت نکنید. تاکید دوباره می کنم هیچ شرکت و فردی نمی تواند برای شما خدمات پروموشن یا پروموت اینستاگرام را انجام دهد. حتی اگر ادعا کردند نماینده اینستاگرام هستند و می توانند. روی قول شان حساب نکنید. نمی توانند، تا کشور از تحریم خارج شود. از تحریم که در بیاییم هر فرد خودش می تواند براحتی سفارش ثبت کند و تبلیغات پروموت یا پروموشن اینستاگرام را سفارش دهد.

خیلی ها میپرسند آیا می توانیم خارج از ایران سفارش پروموت اینستاگرام را ثبت کنیم؟ خیر نمی توان. فرق نمی کند. مقصد تبلیغات ایران است. چون مقصد ایران است نمی توان این نوع تبلیغات را انجام داد. پس بهتر است به گزینه های جایگزین بیاندیشیم.

بهترین تبلیغات جایگزین به جای تبلیغات پروموت یا پروموشن و اسپانسری اینستاگرام چیست؟

پیج هایی وجود دارند که فالوورهای شان را کسانی تشکیل می دهند که بازار هدف شما هستند. در این صورت تبلیغات شما به صورت هدفمند در معرض دید کسانی قرار میگیرد که بازار هدف شما هستند. البته خیلی مهم است که پیج شان فعال، فالوورهای شان کاملا فعال باشند و لایک هایش واقعی و زیاد باشد. تبلیغات اسپانسری و پروموت اینستاگرام دقیقا به افراد واقعی و فعال می رسد، اما معلوم نیست چند درصد فالوورهای یک پیج واقعی باشند.

پس، قبل از هرگونه سفارش تبلیغات، مطمئن شوید پیج مورد نظر فعال و فالوورهایش واقعی ست. اما تبلیغات در پیج های پر بازدید و فعال یکی از روش های تبلیغاتی در اینستاگرام محسوب می شود. روش های دیگری که جایگزین پروموت اینستاگرام باشند نیز به شما معرفی خواهند شد.

پاپ آپ یا پاپاپ اینستاگرام , بهترین جایگزین به جای تبلیغات پروموت یا پروموشن یا اسپانری اینستاگرام

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی، پاپ آپ اینستاگرام است. در این روش پیج شما به صورت بازشده و بدون اراده دست بیننده تبلیغات، روی گوشی ایشان نمایش داده می شود. در روش پاپاپ صدها هزار نفر پیج شما را خواهند دید. البته این روش برخلاف تبلیغات پروموت و اسپانسری اصلا هدفمند محسوب نمیشود. اما تبلیغاتی ست که توسط جماعت گسترده ای در اینستاگرام دیده می شود. هزینه این روش تبلیغات به تومان محسوب می شود و در قیاس با تبلیغاتی که به دلار است قطعا بصرفه تر خواهد بود.

در روش پاپاپ کل پیج شما با تمام پست ها و محتوای شما در معرض نمایش قرار می گیرد. بنابراین تعامل کلیه پست های شما می تواند افزایش یابد. بر خلاف روش پروموت یا اسپانسری اینستاگرام که فقط یک پست شما پروموت می شود. ضمنا در روش پاپاپ اینستاگرام، شما فالوورهای بسیار بیشتری را جذب می کنید. برای آشنایی با این روش به صفحه ( پاپ آپ اینستاگرام ) کلیک کنید. برای مطلع شدن از هزینه تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام روی لینک کلیک کنید.

استفاده از ادمین حرفه ای اینستاگرام یا واگذاری مدیریت پیج به غیر

یکی دیگر از روش های رشد پیج اینستاگرام که می تواند گزینه مناسبی به جای پروموت اینستاگرام باشد، استخدام ادمین حرفه ای پیج اینستاگرام است. ادمین حرفه ای می تواند در تمام طول مدت یک ماه کاری (اگر قرارداد تان با ایشان یک ماهه باشد) پیج تان را به طور کامل رشد دهد. افزایش فالوور، افزایش لایک، بالا رفتن تعامل پیج و… می تواند مزیت استخدام یک ادمین حرفه ای باشد. 

از طرفی ادمین حرفه ای می تواند در زمان های مقتضی زمان تبلیغات شما را نیز مشخص کند. ضمن اینکه پیج های سالم و قدرتمند و هدفمند را برای تان بیابد. اگر ادمین حرفه ای استخدام کنید شاید پیج بدون تبلیغات نیز رشد کرد. البته باید به ادمین زمان بدهید. انتظار نداشته باشید ظرف یک ماه ادمین برای تان معجزه کند. حداقل 6 ماه به او زمان بدهید. پس به غیر از روش تبلیغات پروموت یا پروموشن، روش های دیگری برای رشد و توسعه ی پیج اینستاگرام تان وجود دارد.

تولیدی محتوای دسته اول یونیک و غیر تکراری و جذاب می تواند موجب رشد و افزایش فالوورهای پیج شما شود.

می گویند محتوا پادشاه است. محتوای عالی می تواند مخاطبین هدف را سمت شما هدایت کند. با محتوای عالی می توانید شاهد رشد روز افزون پیج تان باشید. اگر محتوای تان عالی باشد حتی می توانید مشتری نیز پیدا کنید. چون مشتریان شما از طریق محتوا با پیج شما آشنا شده سپس به شما مراجعه کرده از شما خرید می کنند. اگر محتوای تان عالی باشد هر تبلیغی میتواند مفید باشد. پروموت اینستاگرام با وجود اینکه بسیار قدرتمند است، اگر محتوای خوبی برای پروموت نداشته باشید، بی فایده از آب در خواهد آمد.

در واقع مردم نسبت به محتوای شما واکنش نشان می دهند. تبلیغ همیشه روی محتوا صورت می گیرد. اگر محتوا خوب باشد از تبلیغ نتیجه میگیرید در غیر این صورت هر حرکتی بی فایده است. شدیدا روی تولید محتوا کار کنید. محتوای عالی می تواند شما را در کسب و کارتان تبدیل به شماره یک بازار کند.

ابدا به سمت تولید محتوای کپی و تکراری نروید. محتوا باید تخصصی حول محور کسب و کارتان یا رشته تخصصی تان باشد. مخاطب شما همه نیستند. مخاطب هدف تان را مشخص کنید. سپس به دنبال تولید محتوایی باشید که مناسب بازار و مخاطب هدف تان باشد. شاید در ابتدا ناشناخته باشید. اما مخاطب با جستجوی محتوا شما را خواهد یافت. کم کم طرفداران و فالوورهای شما افزایش خواهند یافت.

5/5 - (1 امتیاز)