رای تضمینی در انتخابات , پیروزی قطعی و تضمیتی در رقابتهای انتخاباتی

همه ی کاندیدای انتخاباتی دنبال کسب رای تضمینی در انتخابات هستند. آنها میخواهند به طور حتم و قطعی و تضمینی در رقابتهای انتخاباتی پیروز شوند. پیروزی در انتخابات آرزوی هر کاندیدی است. بنابراین تمام کاندیدای انتخاباتی تمایل شدیدی دارند برای اینکه پیروز رقابتهای انتخاباتی کاندیداتوری باشند.

امکان کسب رای تضمینی در انتخابات ، و پیروزی 100% و قطعی در رقابتهای انتخاباتی وجود دارد؟

همه ی کاندیدا دنبال تضمینی ترین روش موفقیت و پیروزی در رقابتهای انتخاباتی هستند. اما به شما تضمین و قول میدهم هیچ روش تضمین شده ای برای موفقیت در انتخابات وجود ندارد. گشتم نبود، نگرد نیست. هر روشی ولو بسیار کارآمد و موثر، تنها میتواند احتمال موفقیت شما را افزایش دهد. اما روشی که بتواند پیروزی شما را در رقابتهای انتخاباتی تضمین کند، وجود ندارد. حتی برای ورزشکاران بنام و مشهور نیز هیچ قطعیتی برای پیروزی در رقابتهای ورزشی وجود ندارد. هر مسابقه میتواند تنها یک قهرمان داشته باشد. پس امکان پیروزی چند نفر همزمان با هم وجود ندارد.

تمام تلاشهای شما میتواند احتمال پیروزی تان را در رقابتهای انتخاباتی افزایش دهد. در واقع هر عاملی که بتواند احتمال پیروزی را افزایش دهد موثر است و بایستی انجام شود و هر عاملی که تاثیری منفی یا خنثی داشته باشد، غیر موثر خواهد بود و میبایستی کنار گذاشته شود.

پیروزی در انتخابات و رقابتهای انتخاباتی به شانس و عوامل اینچنینی بستگی ندارد. اعتقاد ما این است که هر کسی که بیشتر تلاش کند، شانس بیشتری برای پیروزی خواهد داشت.

یکی دیگر از توصیه های ما استفاده از مشاور انتخاباتی در حوزه انتخابات است. ایشان میتواند خطاهای شما را ببیند و تشخیص دهد و مانع از انجام آنها توسط شما شود. توصیه های اساسی و موثر برای تان داشته باشد. شما را در مسیر صحیح بیاندازد و مانع از ورود شما به مسیرهای غلط بشود. یک مشاور انتخاباتی زبده و کار درست، تصویر را از دور می بیند، در نتیجه تصویر درست را می بیند. استفاده از بهترین مشاور انتخاباتی باعث کسب رای تضمینی در انتخابات و رقابتهای انتخاباتی نمیشود، اما درصد و احتمال پیروزی شما را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد.

رای تضمینی در انتخابات , پیروزی قطعی و تضمیتی در رقابتهای انتخاباتی

کسب رای تضمینی در انتخابات و پیروزی قطعی و تضمینی در رقابتهای انتخاباتی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزار و یک عامل وجود دارد که میتواند تعیین کننده ی پیروزی شما در رقابتهای انتخاباتی باشد. یکی از عوامل تعیین کننده قدرت شما در تبلیغات انتخاباتی است. تبلیغات مهمترین عنصر برای پیروزی محسوب میشود. البته باز هم یادآوری کنم هیچ عاملی نمیتواند پیروزی قطعی و تضمینی و 100% برای شما به ارمغان بیاورد. کلیه ی عوامل میتوانند احتمال پیروزی شما را در رقابتهای انتخاباتی افزایش دهند. ما در این مطلب به تشریح همین عوامل خواهیم پرداخت.

  • به هیچ روشی به عنوان روشی قطعی برای کسب رای تضمینی در انتخابات تکیه نکنید. روش های خوب و بد فراوانی وجود دارد که شما را میتواند به نتیجه برساند یا از نتیجه ی مد نظر دور کند. اما هیچ روشی به طور قطع، تعیین کننده نیست.
  • اگر کسی به شما فلان یا بهمان روش را توصیه کرد، و گفت آقای فلانی یا خانم فلانی از فلان روش به نتیجه رسیده اند، شما نیز نتیجه خواهید گرفت، روی روشی که میگوید فکر کنید، اما خیلی خوشبین نباشید. روش های عالی ممکن است در گذشته عالی باشند، اما اکنون فاقد ارزش باشند. مثلا استفاده از پوسترهای تبلیغاتی با توجه به آلوده کردن محیط زیست، زیاد بودن هزینه، عدم توجه مردم به آنها، وجود روش های عالی جایگزین در فضای مجازی و… اصلا توصیه نمیشود.

 

Rate this post