مشاوره سرمایه گذاری

سرمایه گذاری تضمینی با بیشترین سود تضمینی

سرمایه گذاری تضمینی با بیشترین سود تضمینی

سرمایه گذاری تضمینی دلاری با بیشترین سود تضمینی ممکن

سرمایه گذاری تضمینی با امکانِ کسبِ بیشترین سودِ تضمینی ممکن کاملا شدنی ست. در واقع ما در این مطلب میخواهیم پیشنهاد سرمایه گذاری تضمینی با بیشترین سود ممکن را به شما بدهیم. این سرمایه گذاری تضمینی است و می تواند بالاترین سود تضمینی ممکن را به شما سرمایه گذار عزیز باز گرداند. یکی از فعالیتهای کاری ما، فعالیت در حوزه رمز ارزها و فارکس و حوزه های مالی است. ما تقریبا ماهیانه 5% سود تضمینی خالص از فعالیتهای خویش کسب می کنیم. با توجه به تجربیات فراوان ما در این حوزه، از کسب این سود تضمینی به طور مداوم اطمینان خاطر داریم. لذا می توانیم از سرمایه گذاران عزیز دعوت کنیم تا در این زمینه سرمایه گذاری کنند. از آنجایی که خودمان ذینفع هستیم شما را نیز دعوت به سرمایه گذاری می کنیم.

سرمایه گذاری تضمینی با کسب بیشترین سود تضمینی ممکن را چرا به شما توصیه میکنیم؟

در این سرمایه گذاری تضمینی ، خودمان نیز منتفع هستیم. برای خودمان نیز 1.25% سود تضمینی ماهیانه می ماند. برای همین است که این سرمایه گذاری تضمینی به کسب بیشترین سود را به شما توصیه میکنیم. آنچه اهمیت دارد حفظِ اصل سرمایه است. اولویتِ ما حفظِ اصلِ سرمایه ی سرمایه گذاران است. اولویتِ دومِ ما رشد پولِ سرمایه گذاران است. اگر اصل پول بر باد برود، دیگر چیزی وجود ندارد که قرار باشد به آن سودی تعلق بگیرد.

حفظ اصلِ سرمایه، مهمترین اصل هنگام سرمایه گذاری ست. اگر سرمایه بر باد برود، سودی به آن تعلق نمیگیرد. هیچ بهره ی مُرکَّبی به – صفر – تعلق نمیگیرد.

ما به ازای هر مقدار سرمایه گذاری از طرف سرمایه گذار ماهیانه 3.75% سود قطعی تضمینی به ایشان میپردازیم. این مقدار سود (3.75%) در مقابل سود بانکی (1.5% ماهیانه) سود قابل توجهی ست (تقریبا 2.5 برابر سود بانکی است.) در واقع سود پرداختی سالیانه ی ما به شما 45% است. سود پرداختی ما به سرمایه گذاران تقریبا 2-3 برابر سود بانکی ست. جالب اینجاست بدانید که بانکها نیز از همین طریق (فعالیت در بازار رمزارزها و فارکس و…) کسب سود میکنند. البته این یکی از سرمایه گذاری های بانکهاست. بانکها در بسیاری از حوزه های پولساز مانند حوزه های مالی و ساختمانی دستی بر آتش دارند. اما نکته ی جالب توجه اینجاست که پول شما را دریافت می کنند. سود بسیار ناچیزی به شما میپردازند. اما خودشان با سرمایه گذاری در پولسازترین بازارها، سودهای کلان کسب می کنند.

سیستم بانکداری شما را از خطر کردن بر حذر میدارد، اما خودش خطر میکند. زیرا بزرگترین ریسک خطر نکردن است.

از همه اینها جالب تر اینجاست که مردم را از سرمایه گذاری های متعدد میترسانند و ریسک هر نوع سرمایه گذاری را بالا میدانند. اما خودشان در تمام چیزهایی که مردم را میترسانند ورود می کنند و سودهای کلان نصیب شان میشود. توصیه می کنم از سرمایه گذاری نترسید و اگر دیدید جای مطمئنی برای سرمایه گذاری وجود دارد و سود قابل توجه معقولی میپردازد، از آن استقبال کنید. قرار نیست هر جا سود کمتری برای سرمایه گذاری وجود داشت اطمینان کنید و هر جا سود بیشتری پرداخت شک کنید و آن را کلاهبرداری و شیادی بدانید.

بخوانید  خطرات سرمایه گذاری پول در بانک

سودی که ما کسب می کنیم معقول است که میشود ماهیانه 5% (معادل ماهیانه 15%) و از این مقدار، ماهیانه 3.75% سود خالص برای سرمایه گذاران در نظر میگیریم و البته 1.25% برای خودمان!!! این یک سرمایه گذاری عالی با سود تضمینی بالا برای سرمایه گذار محسوب میشود. نام این تشکیلات ” اپلیکیشنِ مالی five ” میباشد. به جرئت می توانم بگویم کسب این مقدار سود در بازارهای مالی و فارکس و ارز دیجیتال زحمت دارد، اما بسیار سخت و دشوار محسوب نمیشود.

برای سرمایه گذاری تضمینی دلاری جهت کسبِ بیشترین سود ممکن، چرا باید به اپلیکیشنِ فایو اطمینان و اعتماد کنیم؟

اپلیکیشنِ مالی فایو، تنها اپلیکیشنِ مالی مورد تایید مایکت میباشد. مایکت، با استفاده از راستی آزمایی های مختلف و متعدد، احراز هویت انجام و اجازه ی انتشار اپلیکیشنِ را به صاحبش میدهد. سوال یکی از سرمایه گذاران این بوده که سیستم های سرمایه گذاری فراوانی وجود دارند که سودهای خیلی بیشتر از این میپردازند، چرا باید با سودی کمتر در این تشکیلات سرمایه گذاری کنیم؟

5/5 - (1 امتیاز)