شغل دوم و کار پاره وقت عالی با درآمد و پورسانت عالی

بهترین شغل دوم و کار پاره وقت کاری ست که حتی از کار اصلی و شغل دائمی نیز بیشتر درآمد داشته باشد. در این مطلب میخواهیم ویژگی های شغل دوم و کار پاره وقت عالی با درآمد و پورسانت عالی را مورد بررسی قرار دهیم. توصیه ی ما این است که شغل دوم را دست کم نگیرید. در بسیاری از موارد کارهای دوم و شغل های ثانویه و کارهای پاره وقت یا part time، جذاب تر و پولساز تر از مشاغل اول با درآمد ثابت بوده اند.

شغل دوم و کار پاره وقت عالی با درآمد و پورسانت عالی

معمولا خیال مان از شغل اول و ثابت مان راحت است و به دریافت حقوق از شغل اولیه خود اطمینان داریم. در نتیجه دل نگرانی کمتری برای شغل اول خود داریم و خیلی برای رشد در شغل اصلی و اول خود تلاش و تقلا نمیکنیم. شغل اول و اصلی، ساحل امنِ ماست. اما شغل یا کار دوم ممکن است برای ما اصلا درآمدی نداشته باشد. کارهای پاره وقت به تلاش ما ربط مستقیمی دارد تا به زمانی که میگذاریم. اگر میخواهید با پولسازترین شغل بازاریابی ایران در 1403 آشنا شوید روی لینک کلیک کنید.

اکثر شغل های دوم و کارهای پاره وقت موجود در بازار کار، به فروش و فروشندگی و کسب پورسانت ربط دارد. در نتیجه کسانی که دنبال این نوع مشاغل هستند، آن را دست کم میگیرند، زیرا فروش و فروشندگی را دست کم میگیرند. شک نکنید شغل دوم و کار پاره وقت شما میتواند درآمدی به مراتب بیشتر از شغل اول با درآمد ثابت داشته باشد. فروشندگان درآمد کمی ندارند و در بسیاری از موارد دومین شغل دوم تجارت های پاره وقت کسی تبدیل به شغل اول و کار تمام وقتش شده است. میدانید چرا؟ به خاطر اینکه درآمد بشتری به شغل های تمام وقت با حقوق ثابت دارند.شغل دوم و کار پاره وقت عالی با درآمد و پورسانت عالی

شغل دوم و کار پاره وقت میتواند درآمدی بیشتر از شغل اول و کار ثابت شما داشته باشد.

اگر دومین شغل یا کارهای پاره وقت خودتان را دست کم نگیرید و دست بالا بگیرید و مهارت های کاری خود را افزایش دهید، خواهید توانست حتی بیش از شغل ثابت تان پول در بیاورید. آنچه اهمیت دارد جدی گرفتن کار پاره وقت و شغل دوم تان و تقویت مهارت های کاری و انتخاب کار و فعالیت مناسب است.

کار پاره وقت و شغل دوم عالی چه ویژگی هایی دارد؟

  • لازم نیست کار دوم یا شغل دوم شما درآمدی کمتر از کار ثابت و شغل اصلی و اول شما داشته باشد. میتوانید چندین برابر کار اصلی و اول تان درآمد داشته باشید.
  • بیزینس دوم یا کار دوم یا کارهای پاره وقت شما میبایستی پتانسیل تبدیل شدن به شغل اصلی و اول شما را داشته باشد. ممکن است در ابتدا درآمد و حقوق حاصله از شغل اول و اصلی شما چندین برابر شغل دوم و کار پاره وقت تان باشد، اما کار دوم تان پتانسیل این را داشته باشد که به مرور درآمدش اضافه شود، به گونه ای که درآمد آن از درآمد شغل ثابت تان پیشی بگیرد.
  • شغل دوم و کار پاره وقت شما میبایستی پتانسیل رشد نامحدود را داشته باشد. نه اینکه محدود باشد در درآمد اندکی برای تان به ارمغان بیاورد.
  • در شغل دوم و کار پاره وقت میبایستی رئیس و آقا بالا سر خود باشید. نه اینکه رئیس و آقا بالا سر داشته باشید. پس توصیه می کنم حقوق بگیر نباشید، بلکه پورسانات بگیر و کوموسیون بگیر باشید.شغل دوم و کار پاره وقت عالی با درآمد و پورسانت عالی
  • شغل دوم و کار پاره وقت شما نباید ساعت کاری داشته باشد. هر وقت زمان خالی در اختیارتان بود میبایستی به آن بپردازید. معمولا شما وقتی سر کارتان نیستید (مخصوصا سر کار اول تان) کاری انجام نمیدهید و فعالیت کاری نخواهید داشت. اما در مورد شغل پاره وقت یا کار دوم اینطور نیست. هر وقت بتوانید به آن خواهید پرداخت.
  • کار دوم یا شغل دوم یا کار پاره وقت میبایستی بتواند نهایتا شما را متومل و ثروتمند سازد. بنابراین دنبالِ بدست آوردن شغل دوم یا کار پاره وقت با قابلیت دریافت حقوق ثابت نباشید. شغل دوم و کارهایی که سر کارشان با فروش و فروختن و بازاریابی و… باشد میتواند شما را ثروتمند کند. وگرنه شغل اول تان که 8 ساعت باشد و شغل دوم تان مثلا 4 ساعت باشد، اگر قرار بر دریافت حقوق ثابت بابت زمانی که میگذارید باشید، اتفاق قابل توجهی برای تان نمیفتد. درآمد شما میبایستی تابع فروش تان باشد و نه زمانی که میگذارید. چون زمان محدود است و اگر قرار باشد دست مزد تان ربط به زمان که میگذارید داشته باشد، چیز آنچنانی نصیب تان نمیشود.

درآمد شغل دوم و کار پاره وقت تان میبایستی تابعی از فروش تان باشد، و نه زمانی که میگذارید. زمان محدود است اما قابلیت فروش نامحدود! بیشتر زمان گذاشتن شما را پولدار نمیکند. بیشتر فروختن شما را ثروتمند میسازد.

بدون داشتن تخصص و تجربه ی کافی چه شغل دوم و کار پاره وقت مناسبی برای ما وجود دارد؟

یکی از دلایلی که خیلی از افراد شغل دوم و کار پاره وقت خود را شروع نمیکنند این است که بهانه میآورند. میگویند ما تخصص و دانش کافی نداریم. مهمترین چیزی که برای شروع به کار پاره وقت و شغل دوم نیاز داریم عزم جزم و اراده ی کافی است. عزم تان که جزم باشد، اراده تان که کافی باشد، توانایی نیز به همراهش خواهد آمد.

 

 

Rate this post