کمترین و پایین ترین قیمت پیامک برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

 ارزان‌ترین و کم‌ترین ، پایین ترین قیمت پیامک انبوه تبلیغاتی چقدر است؟

شرکت تبلیغاتی ما (شرکت تبلیغاتی آسایش) میتواند کمترین و پایین‌ترین و ارزان‌ترین و حداقل قیمت و نرخ و تعرفه ی پیامک و اس ام اس های انبوه تبلیغاتی را به شما ارائه دهد.

البته همه چیز به تیراژ سفارش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی شما بستگی دارد. هر چقدر تیراژ سفارش پیامک شما بالاتر و بیشتر باشد، پایین ترین قیمت پیامک برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی شما، در نظر گرفته می‌شود.

با وجود اینکه از فعالیت اساسی شبکه های اجتماعی بیش از ده سال است که می‌گذرد، هنوز که هنوز است، ارسال پیامک های تبلیغاتی، یکی از روش های موثر تبلیغاتی محسوب می‌شود. ارسال پیامک تبلیغاتی، جزو تبلیغات مستقیم و دایرکت محسوب می‌شود و هیچ جایگزینی ندارد. هیچ فضایی به شما اجازه نمیدهید که مستقیما پیام تان را دست مخاطب مد نظرتان برسانید. حتی اگر مثلا اینستاگرام این اجازه را به شما بدهد، بصورت محدود میتوانید پیام دایرکت بفرستید. از یک تعداد که بگذرد اینستاگرام شما را بلاک می‌کند و دیگران اجازه نخواهید داشت که این کار را انجام دهید. اما شما میتوانید روزانه نامحدود پیامک تبلیغاتی انبوه، ارسال کنید. در پیامک انبوه تبلیغاتی میتوانید آدرس لینک نیز ارسال کنید و به این طریق مخاطبین تان را با وبسایت و یا لینک شبکه های اجتماعی خویش آشنا سازید.

آنچه اهمیت دارد تعرفه ی ارسال پیامک های تبلیغاتی است. با توجه به اینکه ممکن است شما تبلیغات نامحدود ارسال کنید، هر چقدر تعرفه و قیمت پیامک های تبلیغاتی برای تان کمتر محاسبه شود، به صرفه تر خواهد بود. ما پایین ترین و کمترین قیمت ممکن را برای پیامکهای انبوه تبلیغاتی شما در نظر می‌گیریم تا شما بتوانید بیشترین تعداد را ارسال بزنید.

چرا ما میتوانیم پایین ترین و کمترین نرخ و تعرفه و قیمت پیامک تبلیغاتی را ارائه دهیم؟

دلیل اصلی پایین ترین قیمت پیامک تبلیغاتی ما نسبت به کلیه رقبا این است که ما نماینده ی انحصاری اپراتور هستیم. در نتیجه میتوانیم پایین ترین و کمترین قیمت پیامک تبلیغاتی انبوه را به مشتریان ارائه دهیم. البته آنچه که ما را نسبت به رقبا متمایز میکند، صرفا پایین بودن قیمت پیامکهای تبلیغاتی ما نیست، بلکه ما ویژگی های منحصربفردی داریم که باعث میشود از رقبا پیشی بگیریم.

  • یکی از ویژگی ها و امتیازات ما نسبت به رقبا این است که از صبح ساعت 8 الی 22 شب پاسخگو هستیم. در نتیجه شما می توانید در تمام طول روز از خدمات پشتیبانی ما بهره بگیرید. البته به این دلیل 24 ساعته سرویس پیشتیبانی ارائه نمیدهیم، چون از ساعت 22 شب به بعد، پیامکهای تبلیغاتی ارسال نمیشود. مگر پیامکهای تبلیغاتی بانکها که بسیار واجب است. (که البته این نوع پیامکها بیشتر جنبه ی اطلاع رسانی دارند و جزو پیامک های تبلیغاتی محسوب نمیشوند.)
  • علاوه بر پایین بودن تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه، سرعت ارسالهای ما بسیار بالاست. پیامک های شما نهایتا ظرف کمتر از 1 دقیقه به دست مخاطبین تان میرسد. بیشتر مشتریان ما را شرکتهای بزرگ تشکیل میدهند، و ما سعی می کنیم صرفا رضایت خاطر ایشان را فراهم کنیم. ما قرار نیست همه چیز برای همه کس باشیم. ما قرار نیست به همه سرویس ارائه بدهیم و همه را راضی نگه داریم. هدف اصلی ما راضی نگه داشتن مشتریان خاص مان است. مبحث سرعت ارسال پیامکهای تبلیغاتی، عملا نشان دهنده کیفیت بالای ارسال است. به دلیل پنهای باند و مسیرهای متفاوت ارسالی، کمتر پیش می آید که پیامکهای ما در صف بمانند، در نتیجه خیلی سریع دست مخاطبین هدف مان میرسد.
  • از مهمترین ویژگی های ما (علاوه بر اینکه نرخ و تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی ما، کمترین قیمت نسبت به رقبا را دارد) این است که پیامکهای ما deliver base است. 80% شرکتها، ارسال پیامکهای تبلیغاتی شان send base  است، یعنی پول پیامکهای ارسال شده را دریافت می کنند، و اصلا کاری ندارند که پیامک تحویل مخاطب شان شده یا خیر، (البته هزینه ی پیامکهای بلک لیست را فقط برمیگردانند) یعنی فقط هزینه ی پیامکهایی که به دست مخاطبین میرسد، مورد محاسبه قرار میگیرد. ممکن است شما 10 هزار پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. از این 10 هزار ارسال، 1200 عدد به مخاطبین برسد و 8800 ارسال به دست ایشان نرسد. به این دلیل 8800 پیامک به دست مخاطبین نمیرسد که ممکن است آنها یا گوشی شان خاموش باشد، یا پیامکهای تبلیغاتی گوشی شان را بسته باشند. در نتیجه فقط پیامکهای تبلیغاتی که به دست مخاطبین میرسد، هزینه اش محاسبه و از حساب شما کسر میگردد. در نتیجه علاوه بر اینکه تعرفه ارسال پیامکهای تبلیغاتی ما از کلیه رقبا کمتر و پایین تر است، ما صرفا هزینه ی پیامکهای تحویل داده شده به مخاطبین را دریافت میکنیم. که این امر برای مشتریان ما بسیار مهم و ارزشمند محسوب میشود. مشتریان پیامکی به دنبال دریافت دریافت بهترین سرویس ها هستند و ما به آنها بهترین سرویس ها را ارائه میدهیم.
5/5 - (1 امتیاز)