پایین ترین نرخ و تعرفه sms و پیامک های تبلیغاتی و خدماتی و بلک لیست در کشور

پایین ترین نرخ و تعرفه پیامک تبلیغاتی و خدماتی و بلک لیست در کشور

میخواهیم پایین ترین تعرفه و پایین ترین نرخ پیامکهای تبلیغاتی و خدماتی و بلک لیست مخابرات یا لیست سیاه مخابرات را به شما معرفی کنیم. ما چند نوع پیامک داریم: پیامک های تبلیغاتی، پیامکهای بلک لیست  یا لیست سیاه و پیامک های خدماتی. که به طور مجزا به معرفی هر کدام خواهیم پرداخت:

 • پیامکهای تبلیغاتی: ارسال پیامکهای انبوه منطقه ای، شهری یا کشوری به آحاد و عوام، که در این نوع پیامک های تبلیغاتی، پیامکهای شما به کسانی که در لیست سفید مخابرات هستند می رسد، یعنی کسانی که امکان دریافت پیامکهای تبلیغاتی خط شان را باز گذاشته اند. روزانه صدها میلیون پیامک تبلیغاتی در حال ارسال است. این پیامکها، به کسانی که بلک لیست مخابرات هستند یا لیست سیاه هستند یا پیامکهای تبلیغاتی سیم کارت خودشان را بسته اند، نمی رسد.
 • پیامک های بلک لیست یا لیست سیاه: ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی به شماره هایی که امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند یا جزو لیست سیاه (یا بلک لیست مخابرات) هستند. اخیرا امکان ارسال کننده های پیامکهای تبلیغاتی برای شماره های لیست سیاه مخابرات یا بلک لیست، با اضافه کردن متن ” لغو 11 ” در انتهای متنهای تبلیغاتی، فراهم شده است. تقریبا بین 50 الی 85% شماره ها در لیست سیاه و بلک لیست مخابرات قرار دارند. (برای اطمینان از فعال بودن این گزینه از ما استعلام بگیرید. زیرا این مورد (ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست) همیشه فعال نیست.)
 • پیامک های خدماتی: ارسال پیامک های انبوه اطلاع رسانی یا تبلیغاتی به دفترچه تلفن و مخاطبینی که جزو باشگاه مشتریان ما هستند و ما را می شناسند. مثلا کسانی که عضو اپلیکیشین خاصی هستند و شماره موبایل شان را هنگام ثبت نام ارائه کرده اند مانند اسنپ، تپسی، فروشگاه کوروش، رفاه، هفت، جانبو و… وقتی در فروشگاهی شماره موبایل خویش را ارائه می کنیم، در واقع اجازه ارسال پیامکهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی و خدماتی را برای ایشان صادر می کنیم.

 

در حال حاضر بیش از 20 سال است که ارسال پیامکهای تبلیغاتی باب شده است. پیامکهای تبلیغاتی جنبه های استفاده گوناگونی دارد: اعم از تبلیغاتی، اطلاع رسانی، ارسال کدهای امنیتی یک بار مصرف، ارسال صورت حساب، ارسال لینک وب سایت یا نصب اپلیکیشن و… هیچ ابزار اطلاع رسانی مستقیمی جایگزین پیامک وجود ندارد. پیامک تبلیغاتی در حال حاضر مفیدترین ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی کوتاه و سریع محسوب میشود. ما (شرکت تبلیغاتی آسایش) می توانیم کامل ترین خدمات پیامکی، چه پیامکهای تبلیغاتی، چه پیامکهای خدماتی و اطلاع رسانی و چه بلک لیست را به شما ارائه دهیم. ضمنا کامل ترین بانک شماره موبایل های کشور را در اختیارتان قرار میدهیم. از همه موارد جذاب تر اینکه پایین ترین قیمت پیامک را برای تان در کل کشور در نظر خواهیم گرفت.

ارائه کامل ترین سرویس جهت پیامکهای خدماتی و بلک لیست یا لیست سیاه مخابرات و تبلیغاتی

کمتر شرکتی در حوزه ارائه خدمات پیام کوتاه وجود دارد که بتواند هر 3 سرویس را همزمان ارائه دهد. ما سرویس بیشتری و کامل تری را می توانیم به شما ارائه دهیم:

 • امکان ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه (لیست سفید)
 • امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست (لیست سیاه)
 • امکان ارسال پیامک خدماتی (ارسال قطعی به تمامی شماره های لیست سفید و سیاه به شرطی که جزو بانک اطلاعاتی و یا باشگاه مشتریان و اعضای خودمان باشند.)
 • پیامک ها delivered base هستند. یعنی فقط هزینه پیامکهایی که به گوشی مخاطب رسیده اند، محاسبه میشود. برای هر پیامک 3 اتفاق می افتد. یا میرسد، یا بلک لیست است و نمیرسد، یا اینکه خارج از دسترس است، یا خاموش است و… و به هر دلیلی تحویل مخاطب نمیشود. ما تنها هزینه پیامکهای دلیور شده و رسیده را محاسبه و دریافت می کنیم.
 • در صورت ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه، فقط هزینه پیامک های رسیده و دلیور شده را دریافت می کنیم، و هر هزینه ای که بابت لیست سیاه و یا نرسیده (به هر دلیلی) از حساب مان کسر شده باشد، به حساب کاربری مان باز خواهد گشت.
 • اکثر اپراتورها، فقط هزینه های بلک لیست را برمیگردانند و هزینه پیامکهای نرسیده، به کاربر عودت داده نمیشود.
 • در صورت ارسال پیامک های تبلیغاتی بلک لیست، هزینه پیامکهای نرسیده (یا آنتن ندارند، یا از شبکه خارج هستند، یا خاموش هستند) به کاربر باز خواهد گشت.
 • در صورت ارسال پیامک های خدماتی، هزینه پیامکهای نرسیده (یا آنتن ندارند، یا از شبکه خارج هستند، یا خاموش هستند) به کاربر باز خواهد گشت.
 • در تمامی 3 حالت بالا (تبلیغاتی ، خدماتی، بلک لیست) هزینه پیامک های نرسیده، به حساب کاربری باز خواهد گشت.
 • ما کامل ترین بانک اطلاعاتی کشور را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما پیش شماره تمام کلان شهر های کشور را داریم. شما میتوانید از بانک اطلاعاتی ما تمام و کمال استفاده کنید. (ما فقط امکان ارسال پیامکها، به این شماره ها را برای تان فراهم می کنیم)
 • شما برای اینکه بتوانید پیامک های خدماتی ارسال کنید می بایستی خطوط مخصوص ارسال پیامک خریداری کنید. سپس حداقل 60 روز کاری صبر کنید تا فرآیند و پروسه زمانی این موضوع بگذرد تا خطوط تان فعال شود. ما در کمتر از 48 ساعت می توانیم این خطوط را برای شما راه اندازی و فعالسازی میکنیم. سرعت عمل ما در تهیه و راه اندازی خطوط خدماتی، یکی از وجوه تمایز ما نسبت به سایر رقباست.

کمترین نرخ و تعرفه پیامک های تبلیغاتی

کمترین نرخ و تعرفه پیامک های تبلیغاتی و بلک لیست یا لیست سیاه و sms های خدماتی:

ما پایین ترین نرخ پیامک را برای شما در نظر میگیریم. که در زیر به آن خواهیم پرداخت:

 • پیامک تبلیغاتی 330 ریال +9% ارزش افزوده
 • پیامک بلک لیست 650 ریال +9% ارزش افزوده
 • پیامک خدماتی 330 ریال +9% ارزش افزوده

در صورتی این تعرفه برای شما اعمال میشود که حداقل 20.000.000 تومان شارژ خریداری کنید. در صورت تهیه شارژ با مبلغ بیش از 100.000.000 تومان تعرفه کمتری برای تان در نظر گرفته خواهد شد. در صورت تهیه شارژ بالای 200.000.000 تومان تعرفه پیامک تبلیغاتی تا 270 ریال نیز پایین خواهد آمد. در صورتی که سازمان خاصی هستید و می توانید شارژ بیشتری تهیه کنید تعرفه توافقی خواهد بود.

Rate this post