پولسازترین شغل بازاریابی ایران در 1403

پولسازترین شغل بازاریابی ایران

در این مطلب میخواهم پولسازترین شغل بازاریابی ایران در 1403 را به شما معرفی کنم. شرکت ما (شرکت تبلیغاتی آسایش) اپلیکیشنی طراحی کرده است جهت ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی! کلا در مشاغلی که بازاریابی و فروشندگی محوریت توسعه و رشدش باشد، درآمدهای کلان و قابل توجهی وجود دارد. فروشندگی پولسازترین شغل دنیاست. و ما در این مطلب یکی از بهترین مشاغل پولساز ایران را به شما معرفی خواهیم کرد.

به طور کلی فروشندگان، بیشترین درآمد را در کل دنیا دارند. میدانید چرا؟ زیرا فروشندگان هر روز درآمد دارند. کارمندان ماهیانه یک بار حقوق دریافت می کنند. اما فروشندگان می توانند هر روز کسب درآمد کنند. گاهی درآمد یک روز فروشنده، از درآمد ماهیانه ی یک کارمند بیشتر است. با یک قرارداد نان و آب دار، گاهی به اندازه ی درآمد یک سال کارمند پول بدست میآورد.

بازاریابی پولسازترین شغل دنیاست. زیرا بازاریاب و فروشنده میتوانند روزانه به اندازه ی درآمد ماهیانه یا سالیانه ی یک کارمند درآمد داشته باشند.

معرفی پولسازترین شغل بازاریابی ایران در 1403

شرکت ما شرایط کسب درآمد فوق العاده عالی را برای تمامی علاقمندان بازاریابی در کشور فراهم کرده است. ما اپلیکیشینی طراحی کرده ایم به نام اپلیکیشن قبضه ، کار اصلی این اپلیکیشن، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی می باشد. کاربران این اپلیکیشن، ماهیانه میلیون ها تومان برای اطلاع رسانی و تبلیغات شارژ و اعتبار خریداری می کنند تا بتوانند پیامکهای انبوه تبلیغاتی خود را ارسال کنند. تمام شارژی که کاربران اپلیکیشن قبضه خریداری می کنند، مصرفی است و تمام میشود و کاربران میبایستی برای تبلیغات بیشتر مجددا اقدام به خرید شارژ کنند.

معرفی پولسازترین شغل بازاریابی ایران در 1403

اینجاست که میخواهم پیشنهاد انجام پولسازترین شغل بازاریابی ایران را به شما بدهم. شما می توانید در اپلیکیشن قبضه ثبت نام و احراز هویت کنید. از قسمت منو، روی همکاری با ما کلیک کنید. کد معرف یا کد بازاریابی تان را کپی کنید و در اختیار صاحبان کسب و کار و مشاغل و… قرار دهید. هیچ واحد صنفی و کسب و کاری وجود ندارد که به خدمات اپلیکیشن قبضه نیاز نداشته باشد. در واقع کلیه صاحبان کسب و کار و مشاغل، بازار هدف اپلیکیشن قبضه محسوب میشوند.

به ازای هر مقدار شارژی که کاربران از اپلیکیشن خریداری کنند، 5% پورسانت یا کومیسیون نصیب بازاریابان یا همکاران فروش خواهد شد. مشتریان حداقل میانگین ماهیانه 1 بار اپلیکیشن را شارژ میکنند و اعتبار میخرند. مثلا برای ارسال 10 هزار پیامک حداقل میبایستی 1.500.000 تومان شارژ خریداری کنند. فرض کنید شما هزاران مشتری داشته باشید که با کد معرف شما ثبت نام کرده باشند و از اپلیکیشن استفاده کنند. اگر هزاران مشتری، هر کدام ماهیانه فقط یک بار اپلیکیشن را شارژ کنند، شما هزاران بار پورسانت 5درصدی دریافت خواهید کرد. اینجاست که ادعای ما ثابت میشود.

همکاری با اپلیکیشن قبضه می تواند پولسازترین شغل بازاریابی ایران در سال 1403 محسوب شود.

به چند دلیل:

  • نیاز به هیچ گونه تخصص و دانشی وجود ندارد. برای وارد شدن به پولسازترین شغل بازاریابی در ایران، شما به تخصص نیاز ندارید. استفاده از این اپلیکیشن به قدری ساده است که نیاز به هیچگونه تخصص و دانشی ندارد. بازاریاب و همکار میتواند به سرعت وارد عمل شود و اقدام به ثبت نام کند.
  • درآمد شما نامحدود است. زیرا شما می توانید نامحدود مشتری ثبت نام کنید. مشتری نیز میتواند نامحدود شارژ و اعتبار خریداری کند. هر چقدر مشتریان بیشتری داشته باشید که اپلیکیشن را ثبت نام کرده باشند و شارژ بیشتری خریداری کنند طبیعتا درآمد بیشتری خواهید داشت.
  • درآمد شما محدود به ساعت کاری شما نیست. اینطور نیست که شما اگر کار نکنید درآمد هم نداشته باشید، ممکن است شما در سفر باشید، در تعطیلات به سر ببرید، در حال تفریح و گردش و استراحت باشید، مشتریان شما خرید کنند و به شما اطلاع ندهند، باز هم شما پورسانت دریافت خواهید کرد. مادامی که مشتریان شارژ بخرند، شما پورسانت دریافت میکنید. چه در حال کار کردن باشید و چه نباشید.
  • شما یک بار مشتری میگیرید، ولی مشتری یک عمر سفارش میدهد و خرید می کند و این فوق العاده است. وقتی محصول و خدماتی که ارائه میکنید مصرفی باشد، مشتری دائما از شما خرید می کند و شما دائما پورسانت دریافت خواهید کرد.
  • پورسانتی که اپلیکیشن قبضه به بازاریابان و همکاران فروش خود ارائه میدهد فوق العاده است. بازاریابان 5% از فروش را دریافت میکنند. توجه کنید 5% از فروش و نه 5% از سود! از تمام شارژی که فروخته میشود 20% سود باقی میماند. 5%پورسانت از فروش میشود 25% پورسانت از سود که مبلغ قابل توجهی است.
  • بازار هدف شما 90 میلیون ایرانی است. این 90 میلیون نفر یا دریافت کننده ی پیامک های اطلاع رسانی و تبلیغاتی هستند، یا ارسال کننده ی آن! روزانه به طور متوسط 1 میلیارد پیامکهای تبلیغاتی ارسال میگردد که ضربدر150تومان میشود 150 میلیارد تومان و سهم شما میتواند 5% از این مبلغ باشد که واقعا عدد بزرگی است.
  • همکاری با تیم بزرگ اپلیکیشن قبضه می تواند پولسازترین شغل بازاریابی ایران باشد زیرا هیچ محدودیت درآمدی برای تان وجود ندارد. کل کشور آماده ی دریافت خدمات اپلیکیشن قبصه میباشد. صفر تا صد این خدمات آنلاین میباشد. ثبت نام، احراز هویت، سفارش ارسال، خرید شارژ، بارگذاری فایل و…. همه و همه آنلاین و اینترنتی می باشد. در نتیجه شما میتوانید از منزل خود بیزینس میلیونی خود را بسازید و گسترش دهید.
  • کلیه ابزارهای تبلیغاتی را تیم اپلیکیشن قبضه برای تان فراهم می کند. لازم نیست برای تولید محتوا هزینه کنید. کافی ست محتواهای تولید شده توسط تیم اپلیکیشن قبصه را برای هر کس که میتوانید اشتراک گذاری کنید. صرفا انتشار محتوا می تواند برای شما ثبت نام کننده به ارمغان بیاورد. قطعا شما دوستانی دارید. ارتباطاتی دارید. پیج اینستاگرام دارید و… پس راههای ارتباطی فراوانی برای انتشار محتوای قبضه برای تان وجود دارد. 

 

 

Rate this post