پیروزی در انتخابات , چگونه در انتخابات رای بیاوریم؟

در رقابتهای انتخاباتی، همه ی کاندیدا به دنبال پیروزی در انتخابات و کسب رای کافی و لازم برای انتخاب شدن هستند. پیروزی در انتخابات غیرممکن نیست، ممکن و شدنی و البته بسیار سخت است. زیرا سایر کاندیدا نیز در صدد تلاش برای پیروزی در رقابتهای انتخاباتی هستند. همه تلاش میکنند تا پیروز شوند. هر چقدر رقبای شما سخت تر باشند، پیروزی در رقابتهای انتخاباتی برای تان سخت تر و دشوارتر خواهد شد. اما قرار نیست سختی رقابت در رقابتهای انتخاباتی باعث شود شما از ادامه ی رقابت منصرف شوید.

برای پیروزی در انتخابات ما باید خودمان و توانایی های مان را بشناسیم. اگر ندانیم در چه زمینه ای قدرتمند هستیم، نخواهیم درخشید. از طرفی لزومی ندارد نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف کنید. فرصتی برای رسیدگی به نقاط ظعف شما وجود ندارد. در عوض برای پیروزی در انتخابات و رقابتهای انتخاباتی میبایستی فقط به تقویت نقاط قوت مان بپردازیم و فقط همان را ارائه و عرضه کنیم. مثلا اگر سخنران خوبی هستیم، تا میتوانیم محتوای سخنرانی تاثیرگذار ارائه دهیم و آن را از طُرُقِ مختلف اشتراک گذاری کنیم تا به دست بازار هدف مان برسد.

به شما قول میدهم اگر بتوانید روی مردم تاثیر بگذارید، انتخاب اول مردم خواهید بود. تلاش های شما میبایستی صرفِ تاثیرگذاری روی مردم باشد. نه اینکه مردم را جریحه دار کند. صحبتهای شما و تلاش های شما میبایستی مرهمی باشد روی زخم های مردم! نه اینکه نمک روی زخم های آنها بپاشید. برای پیروزی در انتخابات میتوانید با بهترین مشاور انتخاباتی در ارتباط باشید.

برای پیروزی در انتخابات و رقابتهای انتخاباتی چه باید بکنیم؟

برای پیروزی لازم است اصول پیروزی را بدانیم و بشناسیم و به کار بگیریم تا پیروز رقابتهای انتخاباتی باشیم، چه در رقابتهای انتخاباتی شورای شهر، چه مجلس شورای اسلامی و چه حتی ریاست جمهوری! اصول پیروزی یکی است و تغییر نمیکند و تغییر نخواهد کرد. اگر از اصول تبعیت کنید نتیجه میگیرید و تخطی از اصول مساوی شکست خوردن در رقابتهای انتخاباتی است. صرفا دانستن اصول کفایت نمیکند. و صرفا انجام دادن و عمل گرایی محض نیز نمیتواند باعث موفقیت شما در انتخابات و رقابتهای انتخاباتی کاندیداتوری باشد. اقدامات شما میبایستی آگاهانه باشد. اقدامات دانسته و آگاهانه و تعمدی میتواند عامل پیروزی شما باشد.

اقدام و تلاش به تنهایی نمیتواند باعث پیروزی شود. آگاهی نیز بدون عمل فایده ای ندارد. برای پیروزی در هر عرصه ای به اقدامات آگاهانه نیاز است. قدرت اعمال آگاهانه اگر با ایمان ترکیب شود میتواند معجزه بیافریند.

غیر از شناخت اصول و راهکارهایی که منتج به پیروزی میشوند، میبایستی ببینیم کدام از توانمندیهای ما با اصول پیروزی در انتخابات تطابق دارد. مثلا شناخت نیازهای اساسی مردم یکی از اصول است. برنامه های ما میبایستی حول محور رفع نیازهای اساسی مردم باشد که در حیطه ی اختیارات نمایندگان است. حالا من فردی هستم درون گرا  و در ” هنر خوب گوش دادن ” یدِ طولایی دارم. بنابراین این توانمندی من مطابقت دارد با یکی از اصولِ پیروزی که همان شناخت نیازهای اساسی مردم است. با استفاده از این توانمندی (هنر خوب گوش دادن) یکی از اصل پیروزی را به خوبی پیاده سازی می کنم و به نتیجه میرسم.

اصل دیگری که برای پیروزی در رقابتهای انتخاباتی میبایستی در نظر بگیریم این است که باید مردم دار باشیم. مردم سخت کوش بودن شما را نمیبینند، اما مردم دار بودن شما را میبینند و بر اساس آن شما را قضاوت میکنند.  مردم دار بودن یک ویژگی ممتاز است که میتواند شما را شدیدا نزد مردم برجسته کند. فراموش نکنید مردم قرار است به شما رای بدهند. کسانی که قرار است شما به آنها خدمت کنید، مردم هستند. پس باید مورد پسند مردم قرار بگیرید تا بتوانید به اندازه ی کافی رای بیاورید.

پشت سر هر فردی، هزاران نفر وجود دارند که شما نمیشناسید و آنها میشناسند. همان یک نفر شما را تایید کند، تایید هزاران نفری را گرفته اید که ایشان میشناسند.

یکی دیگر از اصولی که منجر به پیروزی شما در رقابتهای انتخاباتی و کاندیداتوری میشود، هنر شما در تبلیغات انتخاباتی است. شما به عنوان یک صاحب کسب و کار میبایستی بتوانید محصول تان را به خوبی معرفی و تبلیغ کنید تا فروش تان بالا برود. از طرفی به عنوان یک کاندیدا انتخاباتی میبایستی بتوانید خودتان را به خوبی معرفی و تبلیغ کنید تا رای بیاورید. مادامی که مردم ” یک محصول ” را نپسندند، آن را نخواهند خرید و تا زمانی که مردم شما را نپسندند، به شما رای نخواهند داد. در تبلیغات انتخاباتی ست که روند معرفی و تبلیغ شما صورت میگیرد و مردم شما را دیده، سپس می پسندند و به شما رای میدهند.

پیروزی در انتخابات , چگونه در انتخابات رای بیاوریم؟

پیروزی در انتخابات به چه عواملی بستگی دارد؟

پیروزی در انتخابات و رقابتهای انتخاباتی و کاندیداتوری به عوامل متعددی بستگی دارد. اما اگر شما اصول را رعایت کنید، احتمال پیروزی تان افزایش می یابد. برای گرفتن رای تضمینی در انتخابات میبایستی نکات زیر را رعایت کنید:

  • اول اینکه یقین داشته باشید که هیچ تضمینی برای موفقیت در رقابتهای انتخاباتی وجود ندارد. اگر کسی به شما قول پیروزی داد، بدانید که او یک کلاهبردار شیاد است. پیروزی، احتمالی است. ما در دنیای احتمالات زندگی می کنیم و نه در دنیای قطعیات!

هیچ قطعیتی وجود ندارد. تنها قطعیتی که وجود دارد عدم قطعیت است. هیچ تضمینی برای پیروزی در هیچ زمینه ای وجود ندارد. پیروزی در انتخابات و رقابتهای انتخاباتی، یک چیز کاملا احتمالی است.

  • نکته ی دوم اینکه تمام تلاشهای شما، احتمال پیروزی تان را در رقابتهای انتخاباتی افزایش می دهد. ما به دنبال پیروزی تضمینی در رقابتهای تنگاتنگ انتخاباتی نیستیم. ما به دنبال افزایش احتمال موفقیت در رقابتهای انتخاباتی هستیم. در هیچ بُعدی از زندگی دنبال قطعیات و آسودگی خیال نباشید. ناامیدی از برآورده نشدن انتظارات ما حادث میگردد. تلاش کنید و امیدوار باشید. اما انتظار کسب نتیجه ی قطعی را نداشته باشید.
  • پیروزی در انتخابات به شیوه و نحوه ی معرفی شما به مردم بستگی دارد. مردم باید شما را بشناسند تا به شما رای دهند. اگر شما را نشناسند، قطعا به شما رای نخواهند داد.

برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ: مهمترین عامل پیروزی در انتخابات

یکی از راههای برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ، ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاباتی ویژه ی کاندیدای انتخاباتی میباشد. شما میتوانید قبل از تایم طلایی برای تبلیغات انتخاباتی، از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه، نام خود را در اذهان مردم جا بیاندازید. اگر مردم چندین بار اسم شما را بشنوند، نام شما در ذهن ایشان تکرار میشود. تکرار باعث جاگیری نام شما در ذهن مخاطبین تان میشود. به این عمل جایگاه سازی میگویند. وقتی نام شما بخوبی در ذهن مردم جا گرفت، میتوانید روی آنها حساب کنید.

Rate this post