چرا میگویند پول پول می آورد؟

آیا واقعا پول پول می آورد؟

اینکه می گویند پول، پول می آورد کاملا صحیح است و حقیقت دارد. هر چیزی می تواند شبیه به خودش را براحتی بیشتر کند. هر چیزی در این دنیا، یک آهنربا است. پول نیز یک آهنربای بسیار قوی ست که شبیه خودش را جذب می کند. پول به صورت مساوی در اختیار مردم قرار نمیگیرد. اگر کلا یک میلیارد تومان پول وجود داشته باشد و 10 انسان، نفری 100 میلیون تومان در اختیارشان نیست. احتمالا دست یک نفر 700 میلیون تومان، دیگری 200 میلیون تومان، دیگری 60 میلیون تومان و 40 میلیون تومان الباقی بین 7 نفر دیگر تقسیم شده است. اگر پول جدیدی قرار باشد به همان نفرات اضافه شود، احتمالا به همان نسبتی تقسیم شود که قبلا تقسیم شده بود. در واقع پول جذب کسی میشود که پول بیشتری دارد. نه کسی که به پول بیشتری نیاز دارد.

یا باید قدرتمندانه پول را بخواهیم و یا عاجزانه و از روی نیاز و بدبختی! پول هیچ تمایلی ندارد که به سمت انسان ندار و فقیر و نیازمند برود. و پول میل شدیدی دارد که به سمت انسان پولدار و ثروتمند و راضی برود. این یک قانون است، چه این قانون را قبول داشته باشید و چه نداشته باشید. وقتی می گویند پول، پول می آورد در واقع اشاره به این موضوع دارد که پول گرایش بیشتری دارد که به سمت هم جنسش و اکثریت برود، تا اقلیت. قشر ضعیف و بی پول رفتار حقیرانه ای نسبت به پول دارند. آنها با پول درست برخورد نمی کنند، پول یک چیز دوست داشتنی برای شان نیست، مگر ابزاری فوری برای رفع نیازهای فوری شان!

پول، پول می آورد. پول گرایش شدیدی دارد به اینکه برود سراغ انسان برخوردار و پولدار. و از رفتن سراغ انسان فقیر و بی چیز، بیزار است. پول قدرت است و تمایل دارد که سمت انسانهای قدرتمند برود. یک سوال بپرسم. خواهشا فکر کنید و پاسخ دهید. اگر قرار به قرض دادن پول باشد، ترجیح میدهید که پول تان را به یک انسان ثروتمند قرض بدهید یا به یک انسان بدبخت و بی پول؟ جواب شما را نمیدانم، اما پاسخ من این است که به انسان پولدار پول قرض میدهم. زیرا او هم می تواند برایم جبران کند، هم بدهی اش را بازگرداند. اما انسان فقیر و ندار و بی چیز شاید نتواند هرگز پولم را بازگرداند. و هنگام قرض دادن احتمالا باید با پولم خداحافظی کنم.

اصلا قصد جسارت به قشر ضعیف و بی پول را ندارم، اما اینها تجربیاتی هستند که با تمام وجود لمسش کرده ام. ما در این مطلب قرار نیست قشر محروم و ضعیف را بکوبیم. و هدف از ارائه این مطلب باز کردن عبارتی ست که همیشه میشنویم و از آن سرسری رد می شویم. از کنار جمله ی پول، پول می آورد به همین سادگی ها رد نشوید. من میخواهم به شما کمک کنم که با درک این موضوع شما نیز بتوانید پول را سمت خودتان جذب کنید.

مهمترین دلیل اینکه پول پول می آورد این است که قانون جذب این کار را انجام میدهد. قانون جذب باعث میشود شبیه ها به سمت هم کشیده شوند. قانون جذب باعث میشود پول برود سراغ هم جنس خویش و هم جنس خویش را جذب کند. یکی از مهمترین دلایل فقر انسانهای فقیر و ندار این است که همیشه ی خدا پول را سرکوب کرده اند. قانون می گوید که هر آنچه را که سرکوب کنید از دست میدهید و هر آنچه که عشق ورزی کنید را به سمت خویش می کشانید. دوست داشتن پول هیچ اشکالی ندارد. در بندِ پول بودن اشکال دارد. پول باید برای شما کار کند. در واقع پول باید کارمند شما باشد. نه اینکه شما برده و اسیر پول باشید. دوست داشتن پول، بردگی پول نیست. پول به انسان آزادی میدهد و رفاه. شما با پول می توانید خیلی چیزها را بخرید و داشته باشید و بدون پول از داشتن بسیاری چیزها محروم خواهید بود. پس لطفا چیزی که به آن نیاز دارید را نکوبید.

چکار کنیم پول ما نیز برای ما پول بیاورد؟

همه چیز به خودمان و طرز فکرمان باز می گردد. اگر قواعد و اصول را به خوبی بشناسیم و آنها را به کار گیریم ما نیز می توانیم به پول و ثروت برسیم و پول ما نیز برای مان پول بیاورد. شک نکنید تمام انسانهای ثروتمند با رعایت قوانین و اصول خاصی توانسته اند به پول و ثروت دست پیدا کنند. بدون رعایت اصول، ثروتمند شدن غیر ممکن و محال است. شاید آنها این اصول ها را به صورت علمی ندانند و هیچ گونه سواد تئوری در این زمینه نداشته باشند، اما بلا شک این قوانین و اصول را به صورت عملی اجرا کرده اند که توانسته اند ثروتمند شوند. ثروتمند شدن، نتیجه رعایت قوانین و اصول است و هیچ کس همینجوری الله بختکی به مال و ثروت و مکنت نمیرسد.

در زیر به اصول و مواردی میپردازیم که باعث جذب پول و ثروت میشوند و باعث میشوند که پول پول بیاورد:

  • اگر میخواهید پول برای تان پول بیاورد، آن را هرگز محکوم نکنید و نکوبید. هر چه را که بکوبید و سرزنش کنید، از شما فرار خواهد کرد. اگر پول را بکوبید و سرزنش کنید، از مشت شما لیز میخورد.
  • اگر میخواهید پولدار شوید و پول تان برای پول بیاورد، پول را دوست داشته باشید. هیچ اشکالی ندارد که نسبت به پول، علاقه و اشتیاق داشته باشید. دوست داشتن پول، عذاب وجدان ندارد و کسر شان نیست. همه به پول علاقمند هستند. اما کسانی که در باطن علاقمند هستند و در ظاهر بیزار، پول را از دست میدهند. شما باید در نهان و عیان پول را دوست داشته باشید.
  • اگر میخواهید پول بدست بیاورید، با پول با احترام برخورد کنید. به هر چیزی که احترام بگذارید، آن چیز نیز به شما احترام خواهد گذاشت. اگر پول را محترم بشمارید، پول نیز شما را محترم خواهد شمرد.
  • اگر بگویید پول چرک کف دست است، در واقع به پول بی احترامی کرده اید. پول بر اثر تبادل زیاد دست به دست میشود و ممکن است آلوده شود، اما حتی اگر بسیار آلوده شود، هرگز ارزشش را از دست نخواهد داد. یک دلاری بسیار تمیز و نو، با یک دلاری کثیف و آلوده، از نظر ارزش، هیچ گونه تفاوتی ندارد. پول را چرک ندانید. پول دارای ارزش است و مایحتاج شما را بر طرف می کند. پول، پاداشی ست که به تلاش های شما پرداخت میشود. پاداش تلاش های شما، نمیتواند کثیف و چرک قلمداد شود. رعایت این موارد باعث میشود که پول برای شما پول بیاورد و عدم رعایتش باعث میشود که پول از دست شما بگریزد.

در مطالب بعدی به تفاوت اصلی ثروتمندان و فقرا خواهیم پرداخت.

5/5 - (1 امتیاز)