کار در منزل یا خانه بصورت بازاریابی غیر حضوری با پورسانت عالی

پیشنهاد ما برای کار در منزل یا خانه بصورت بازاریابی غیر حضوری برای دریافت پورسانت عالی چییست؟

کار در منزل یا خانه می تواند مزایای فراوان به همراه درآمدی عالی، برای مان داشته باشد. یکی از مشاغلی که همواره می توانیم آن را در منزل انجام دهیم بازاریابی غیر حضوری است. که در این مطلب کاملا به آن خواهیم پرداخت. ما اپلیکیشنی طراحی کرده ایم به نام اپلیکیشن قبضه! کار اصلی این اپلیکیشن ارسال پیامکهای انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی است. علاقمندان به کار در منزل و بازاریابی غیر حضوری می توانند با ما همکاری کنند. کافی ست محتوای ما را به اشتراک بگذارنند و کومیسیون و پورسانت عالی دریافت کنند. برای آشنایی با کار در خانه یا منزل روی لینک کلیک کنید.

کار در منزل یا خانه بصورت بازاریابی غیر حضوری با پورسانت عالی

آیا واقعا از طریق همکاری با اپلیکیشن قبضه می توانیم به پورسانت عالی دست پیدا کنیم؟ دقیقا همینطور است. این کار را در منزل می توان انجام داد. شما برای انجام این کار، هیچ گونه حقوق ثابتی دریافت نمیکنید. درآمد شما از محل معرفی این اپلیکیشن به دیگران، حاصل میشود. هر کسی، یا هر صاحب کسب و کاری، یا هر برندی به استفاده از خدمات اپلیکیشن قبضه نیاز دارد. چرا که میبایستی دائما تبلیغات و اطلاع رسانی کند. شما برای موفقیت در این کار نیاز دارید دائما با صاحبان کسب و کار در ارتباط باشید و بازاریابی غیر حضوری از منزل انجام دهید.

کار در منزل یا خانه و بازاریابی غیر حضوری نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد؟

بله. اما همکاری با ما (اپلیکیشن قبضه) هیچ نیازی به تخصص و دانشی خاص یا مهارتی ویژه ندارد. یادگیری این کار نهایتا 2-3 ساعت زمان میبرد. پس از آن میتوانید کار خود را از منزل یا خانه انجام دهید. تمام آنچه که احتیاج دارید یک گوشی موبایل متصل به اینترنت و البته اراده و عزمی جزم برای کسب درآمدی عالی است. از طرفی تمام محتوای آموزشی برای همکاری با اپلیکیشن قبضه در کانال تلگرام به آدرس کانال آموزشی همکاری با اپلیکیشن قبضه موجود است.

کافیست وقت بگذارید و از همان منزل یا خانه محتوای تبلیغاتی ما را برای دیگران ارسال کنید. این ساده ترین کاری ست که میتوانید انجام دهید. البته میبایستی بتوانید علاقمندان را ترغیب کنید که اپلیکیشن را نصب کنند و آن را شارژ و از خدمات تبلیغاتی آن استفاده کنند. زحمت شما برای گرفتن مشتری یک بار است. اما یک عمر از خرید ایشان پورسانت عالی دریافت میکنید. کدام کار در منزل یا خانه اینقدر ساده است؟

کسانی که اپلیکیشن را نصب می کنند برای تبلیغات و اطلاع رسانی نیاز دارند به اینکه اپلیکیشن را شارژ کنند و اعتبار خریداری کنند. مثلا قرار است به 20 هزار نفر پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. هزینه ی هر پیامک 150 تومان است. جمعا کاربر میبایستی 3 میلیون تومان شارژ خریداری کند تا بتواند برای 20 هزار نفر SMS ارسال کند. به ازای خرید هر مقدار شارژ و اعتبار، شما 5% پورسانت یا کمیسیون دریافت می کنید. کاربران برای تبلیغات و اطلاع رسانی دائما نیاز دارند تا از اپلیکیشن استفاده کنند و شارژ بخرند. هر بار که شارژ خریداری کنند شما 5% پورسانت همان لحظه دریافت میکنید.

کار در منزل یا خانه بصورت بازاریابی غیر حضوری با پورسانت عالیکار در منزل یا خانه بصورت بازاریابی غیر حضوری چه پتانسل درآمدی دارد؟ چقدر پورسانت دارد؟

همکاری با اپلیکیشن قبضه میتواند پورسانتی عالی برای شما داشته باشد. کافی ست عضو اپلیکیشن شوید، احراز هویت کنید، از قسمت همکاری با ما کد بازاریابی خود را کپی کنید و در اختیار سایرین قرار دهید. جهت آشنایی با اپلیکیشن قبضه روی لینک کلیک کنید. این بهترین کار و شغلی ست که میتوانید در منزل یا خانه به آن بپردازید. کاری عالی، ساده، بدون نیاز به داشتن تخصُّص و مهارت لازم، با پتانسیل کسب درآمدی بالا و نامحدود!

به ازای هر کاربری که با کد معرف یا کد بازاریابی شما اقدام به ثبت نام در اپلیکیشن قبضه نماید، علاوه بر کسب 5%، با اولین خرید شارژ ایشان، شما 7000 تومان نیز دریافت میکنید. این مبلغ هیچ ربطی به 5% پورسانت دائمی شما از خریدهای دائمی ایشان ندارد. مثلا اگر روزانه 20 نفر اپلیکیشن را نصب کنند، 140 هزار تومان نیز دریافت میکنید. در واقع شما 2 درآمد دارید. درآمد نصب اپلیکیشن که به ازای هر نصب 7000 تومان است. و درآمد حاصل از خرید شارژ و اعتبار توسط کاربر، که 5% از کل خرید ایشان میباشد.

یک مشتری میانگین سالیانه 10 میلیون تومان شارژ خریداری می کند. که پورسانتش میشود 500 هزار تومان در طول یک سال برای شما! اگر شما فقط 500 مشتری داشته باشید که اپلیکشن را نصب کرده باشند، 500 تا 500 هزار تومان معادل 250 میلیون تومان، پورسانت شما در طول یک سال میباشد. این درآمد رو به افزایش است. چرا که اولا میتوانید بیش از 500 مشتری داشته باشید. ثانیا هستند مشتریانی که سالیانه بیش از 10 میلیون تومان اعتبار برای تبلیغات خرج می کنند. بعضی از مشتریان روزانه یا هفتگی این مقدار شارژ را خریداری میکنند.

هیچ محدودیت درآمدی برای این کاری که در منزل یا خانه انجام میدهید، وجود ندارد. همکاری با اپلیکیشن قبضه یک بازاریابی غیر حضوری محسوب میگردد. این کار، بهترین شغلی می تواند باشد که شما در منزل یا خانه بتوانید انجامش دهید. هر چقدر زمان بیشتری صرف کنید، مشتریان بیشتری نیز گیرتان خواهد آمد. کلیه موارد پشتیبانی از مشتریان نیز بر عهده ی ما میباشد.

آیا فرصت کار در منزل یا خانه و بازاریابی غیر حضوری برای دوستان مان نیز فراهم است؟

همه دوستان شما نیز می توانند مانند شما کار در منزل یا خانه را انجام دهند. این فرصت بازاریابی برای شما و تمام دوستان تان فراهم است. شما یا دوستان تان میتوانید از منزل یا خانه کار کنید، و بدون هیچ مانع یا محدودیتی این کار را انجام دهید. کافی ست جدی باشید و مشتریان جدی جذب کنید تا کسب و کارتان سکه شود. ما تمام آنچه برای حرفه ای شدن شما احتیاج باشد را در اختیارتان قرار میدهیم.

به شما اطمینان میدهم که این بهترین شغلی ست که بتوانید از خانه یا منزل انجامش دهید. هدف رسیدن به درآمدی عالی و پورسانتی عالی آنهم بدون محدودیت است. این فرصت برای شما فراهم است. کار در خانه در عصر کنونی قرار نیست سخت و عذاب آور باشد. میتواند مفرح و دلچسب و لذت بخش باشد. در نتیجه برای همکاری با ما در ارتباط باشید و این تجارت لذت بخش و عظیم را آغاز کنید.

Rate this post