مشاوره تبلیغاتی, مقالات

کار پاره وقت , فرصت شغلی نیمه وقت , شغل نیمه وقت

کار پاره وقت

کار پاره وقت , فرصت شغلی نیمه وقت , شغل نیمه وقت

معرفی یک شغل جهت کار پاره وقت و یا فرصت شغلی نیمه وقت در کل کشور

در این مطلب میخواهم به یک فرصت شغلی نیمه وقت عالی اشاره کنم، جهت استخدام کار پاره وقت برای شما! اخیرا یک وبسایت مالی در ایران شروع به کار کرده است به نام باینکس، این وب سایت به شما فرصت شغلی نیمه وقت میدهد، که بتوانید در کنار کار تمام وقت تان، به آن بپردازید. به شما قول میدهم این کار پاره وقت بتواند شما را به رویاهای مالی تان برساند.

 1. اول اینکه این کار پاره وقت یا شغل نیمه وقت قرار نیست به شما حقوق ثابت بپردازد. شما در این فرصت شغلی نیمه وقت، صرفا پورسانت و کمیسیون فروش دریافت میکنید. از حقوق ثابت خبری نیست. چرا؟ زیرا حقوق ثابت ماهیانه، هرگز نمیتواند شما را به رویاها و اهداف مالی تان برساند. اگر به دنبال حقوق ثابت میگردید، توصیه میکنم ادامه ی این مطلب را نخوانید و وقت تان را هدر ندهید. تمام ثروتمندان دنیا، کمیسیون بگیر هستند، هیچ کدام حقوق بگیر نیستند. اما تمام کارمندان آنها، حقوق بگیر هستند. ما میخواهیم شما را به خواسته های مالی تان برسانیم. و ایمان داریم شما با این کار پاره وقت و فرصت شغلی نیمه وقت که ما در اختیارتان قرار میدهیم میتوانید رویاهای تان را به مرور جامه ی عمل بپوشانید.
 2. کاری که ما به شما معرفی میکنیم یک کار پاره وقت و فرصت شغلی نیمه وقت، اما در عین حال دائمی ست. باینکس، یک فرصت شغلی نیمه وقت اما دائمی است. شما میتوانید سالیان سال روی این شغل نیمه وقت حساب کنید. میتوانید روی کسب درآمد عالی این کار حساب کنید و کلیه پرداختی های مالی تان را با درآمد حاصل از این کار پاره وقت بپردازید.
 3. .این کار پاره وقت، محدودیت درآمدی و سقف درآمدی ندارد. این فرصت شغلی شغل نیمه وقت (همکاری با باینکس) اجازه میدهد که سقف آرزوهای تان، آسمان باشد. هر چقدر بیشتر بدرخشید، درآمدی عالی تر خواهید داشت. کسب درآمد عالی در این کار پاره وقت، کاملا ممکن و شدنی ست. در واقع زیر آسمانِ خدا، هر چیزی ممکن و مقدور است. البته به شرطی که بخواهید و پا پس نکشید و فرصت های عالی را پشت پا نزنید.
 4. این کار پاره وقت و این فرصت شغلی نیمه وقت، نیازی به تخصص و دانش خاصی ندارد. شما میتوانید همین امروز عضو تیم بزرگ باینکس شوید، و کسب درآمد عالی از این فرصت شغلی نیمه وقت داشته باشید. بسیاری از مشاغل نیمه وقت یا تمام وقت نیاز به کلی سابقه کاری دارند. در آگهی های استخدامی تماما اشاره شده که نیازمند استخدام مثلا حسابدار هستیم، آنهم با 5 سابقه ی کار، یا به یک منشی با سابقه نیازمندیم. شرط استخدام در باینکس این است که هیچ سابقه کاری ای نداشته باشید. البته مزاح کردم. منظورم این است که برای همکاری با باینکس نیاز به هیچ گونه سابقه ی درخشان کاری، وجود ندارد.
 5. باینکس، یک وب سایت و شرکت مالی سرمایه پذیر، متشکل از نخبه های مالی و بازارهای رمز ارز است. سرمایه های بیکار مردم را جمع آوری میکند، و به مردم در صورت سرمایه گذاری، ماهیانه 5% سود قطعی دلاری میپردازد. مثلا اگر کسی 500 میلیون تومان (معادل 10 هزار دلار) سرمایه گذاری کند، 5% که میشود 25 میلیون تومان معادل 500 دلار ، سود دریافت میکند. این یک سرمایه گذاری عالی برای سرمایه گذاران محسوب میشود. باینکس یک تشکیلات مالی قدرتمند است که روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و به زودی دفترش را در دوبی افتتاح میکند. دفتر فعلی باینکس در ایران است. قراردادهای باینکس با سرمایه گذاران، 12 ماهه (1ساله) است. سرمایه گذار سالیانه 60% سودِ سرمایه گذاری از باینکس دریافت میکند.
 6. پیشنهاد کار پاره وقت و فرصت شغلی نیمه وقت ما به شما این است که سرمایه گذار جذب کنید، باینکس را به ایشان معرفی کنید، آنها سرمایه گذاری میکنند، ماهیانه 5% سود قطعی دریافت میکنند، حسی خوب و عالی دارند، و قطعا به مرور زمان سرمایه شان را افزایش میدهند تا سود بیشتری ماهیانه نصیب شان شود. چه چیزی گیر شما میآید؟ شما شریک ما هستید. ماهیانه نیم درصد سود ثابت دریافت میکنید. مثلا اگر سرمایه گذاری را معرفی کنید و ایشان یک میلیارد تومان سرمایه گذاری کند، شما ماهیانه 5 میلیون تومان کمیسیون فروش دریافت میکنید. آنهم نه یک ماه، بلکه 12 ماه (1سال) در واقع با معرفی یک سرمایه گذار که مثلا 1 میلیارد تومان سرمایه گذاری کند، شما ماهیانه 5 میلیون تومان و جمعا 60 میلیون تومان سالیانه کمیسیون فروش دریافت میکنید. هیچ شغل و کار پاره وقت و نیمه وقتی در ایران وجود ندارد که شما با یک معرفی، 12بار کمیسیون فروش دریافت کنید. از طرفی سرمایه گذار برای منافع خودش سرمایه گذاری میکند (دریافت سالیانه 60% سود) نه پورسانت و کمیسیون شما!
 7. سرمایه گذار، قراردادش را تمدید میکند و دوباره سرمایه گذاری می کند، و شما 1 سال دیگر 60 میلیون تومان کمیسیون دریافت می کنید. یک سوال: سرمایه گذار در سالهای بعدی چکار میکند؟ با دریافت منظم سودهای ماهیانه، ایشان سرمایه گذاری اش را برای سال دوم تمدید میکند. دوباره همان یک میلیارد تومان و شاید بیشتر را سرمایه گذاری میکند، و شما دوباره ماهیانه 5 میلیون تومان یا بیشتر به مدت یک سال دریافت میکنید. طبیعتا شما سرمایه گذاران بیشتری معرفی میکنید، و کمیسیون های بیشتری بصورت ماهیانه دریافت خواهید کرد. اگر جمع سرمایه گذاریه سرمایه گذارانی که توسط شما با باینکس آشنا شده باشند مثلا به 10 میلیارد تومان برسد، شما ماهیانه 50 میلیون تومان کمیسیون دریافت خواهید کرد. بعبارتی سالیانه 600 میلیون تومان که مبلغ قابل توجهی است. کدام کار پاره وقت یا شغل نیمه وقتی را سراغ دارید که بتواند ماهیانه به مدت 1 سال به شما 600 میلیون تومان کمیسیون بپردازد.
 8. شرکای ما، یعنی شما، هیچگونه تعهدی به سرمایه گذاران نخواهند داشت. تمام تعهدات با ماست. اتفاقا سرمایه گذاران با شما تماس میگیرند و از شما تشکر میکنند. و قطعا سرمایه های بیشتری تزریق خواهند کرد. و چه چیزی از این بهتر؟ سرمایه گذار راضی، سرمایه گذاران دیگری را معرفی خواهد کرد به شما، و شما ماه به ماه درآمدتان بیشتر خواهد شد. امکان ندارد یک ماه، درآمد شما کمتر از ماه قبلی باشد. زیرا کمیسیون این ماه شما میشود کمیسیون ماه پیش + کمیسیون جدیدی که بابت سرمایه گذاری این ماه خواهید گرفت. در باینکس امکان ندارد شما یک ماه کمیسیون بالا، و ماه دیگر کمیسیون پایین دریافت کنید. کمیسیون شما بیشتر میشود و هرگز کمتر نخواهد شد. باینکس، بهترین فرصت شغلی پاره وقت را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا با آن به مرور به خواسته های مالی تان دست پیدا کنید.
 9. جهت استخدام در این کار پاره وقت یا فرصت شغلی نیمه وقت، خودتان نیاز نیست سرمایه گذاری کنید. البته اگر این کار را بکنید، هم 5% ماهیانه سود دریافت خواهید کرد، هم راحت تر میتوانید دیگران را متقاعد به سرمایه گذاری کنید. بسیار سخت است متقاعد کردن دیگران به انجام کاری که خودمان آن را انجام نداده ایم. لازم نیست حتما میلیاردی سرمایه گذاری کنید. با هر چقدر می توانید شروع کنید. وقتی در حال پرزنت یک سرمایه گذار باشید، براحتی می توانید نشان دهید که خودتان نیز سرمایه گذاری کرده اید و در حال دریافت سود ماهیانه 5% هستید. سرمایه گذار اگر ببیند خود شما اقدام به سرمایه گذاری نکرده اید، ایده تان را باور نمیکند و فرصتی که به ایشان معرفی کرده اید را مغتنم نمیشمارد.
 10. با کم شروع کنید. حتی می توانید سرمایه های ناچیز را جذب کنید. تا باورتان بشود. موفقیت در این کار پاره وقت و فرصت شغلی نیمه وقت، به باورتان بستگی دارد. ممکن است تمام سرمایه ی سرمایه گذار 200 میلیون تومان باشد. در این صورت ماهیانه 10 میلیون تومان سود ایشان دریافت میکند و 1 میلیون تومان کمیسیون شما دریافت میکنید، البته نه یک ماه بلکه 12 ماه، در واقع شما با معرفی یک سرمایه گذار 200 میلیون تومانی، سالیانه 12 میلیون تومان جمعا دریافت میکنید که بسیار عالی ست. چرا عالی ست؟ زیرا قرار است شما صدها سرمایه گذار معرفی کنید. همکاری با باینکس، یعنی استخدام در بهترین کار پاره وقت و فرصت شغلی نیمه وقتِ دنیا!
 11. با استخدام در این فرصت شغلی نیمه وقت و کار پاره وقت، درآمد شما میتواند چندین برابر کسانی باید که شغلهای تمام وقت دارند. یک حقوق بگیر، ماهیانه 1 بار حقوق دریافت می کند، آنهم یک حقوق مشخص و معین و ثابت! اما شما با معرفی هر سرمایه گذار جدیدی، کمیسیون تان دریافتی تان را افزایش میدهید. درآمد شما (شرکای باینکس) هیچ محدودیتی ندارد. اما طبیعتا درآمد یک نیروی حقوق بگیر، ثابت و محدود است. تمام کره ی زمین، محل کار شماست. شما میتوانید آزاد و رها باشید و کارتان را هر جایی که دل تان خواست انجام دهید. اما یک حقوق بگیر ثابت باید 8 ساعت جایی ثابت قرار بگیرد و کار کند و جواب پس بدهد. باینکس شما در در بهترین کاره پاره وقت دنیا، استخدام میکند. این فرصت شغلی نیمه وقت را هرگز از دست ندهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با 09125281952 تماس بگیرید.
Rate this post
بخوانید  ناگفته های راز یا قانون جذب