آیا کسب درآمد روزانه میلیونی در منزل به صورت غیرحضوری ممکن است؟

پاسخ مثبت است. کسب درآمد روزانه میلیونی در منزل آنهم به صورت غیرحضوری ممکن است. کافی ست بخواهید. کافی ست دنبالش باشید. این یک آگهی توهمی و رویایی نیست. این یک آگهی دعوت به همکاری ست که اتفاقا کاملا واقعی ست و البته زحمت میخواهد. رسیدن به هر هدف و خواسته ای ممکن و شدنی ست. اما آنچه باعث میشود به هدف مد نظرتان دست پیدا کنید، پذیرفتن پرداختنِ بهایِ تمام و کمالِ رسیدن به آن هدف است. البته قرار نیست هر آگهی که دیدید را باور کنید. قطعا باید تامل و تحقیق کنید تا بپذیرید.

فعالیت اصلی شرکت ما (شرکت تبلیغاتی آسایش) ارسال پیامک تبلیغاتی است. ما اپلیکیشنی طراحی کرده ایم به نام اپلیکیشن قبضه؛ کار این اپلیکیشن، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است. روزانه در کشور بیش از یک میلیارد پیامک تبلیغاتی ارسال میگردد. چیزی بالغ بر150میلیارد تومان روزانه پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال میگردد. این آمار نشان میدهد که این بیزینس چقدر بزرگ و پویا و فعال است و چه پولها و درآمدی در این صنعت وجود دارد. برای کسب درآمد در منزل و خانه بصورت غیرحضوری روی لینک کلیک کنید.

همکاری با اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه قبضه میتواند امکان کسب درآمد روزانه میلیونی را برای شما و هر کس دیگری فراهم کند. آنهم در منزل به صورت غیرحضوری! باورتان میشود همچین پتانسیلی وجود دارد؟ روزانه صدها هزار کسب و کار، دهها هزار پیامک تبلیغاتی ارسال میکنند. شما می توانید مُعرِّفِ این صدها هزار کاربر باشید. هر چقدر آنها شارژ و اعتبار بخرند، شما 5% آنلاین پوسانت میگیرید.

کسب درآمد روزانه میلیونی در منزل به صورت غیرحضوری

کسب درآمد روزانه میلیونی ، چگونه از طریق همکاری با اپلیکیشن قبضه ممکن است؟

اگر یکی از کاربران اپلیکیشن قبضه بخواهد مثلا برای 10 هزار نفر، پیامک تبلیغاتی ارسال کند، میبایستی حداقل 1.5 میلیون تومان شارژ و اعتبار خریداری کند. هزینه ی ارسال هر پیامک 150 تومان است. (پیامک تکی=150 تومان ، اگر پیامک 2تایی یا 3تایی یا بیشتر باشد، هزینه دو برابر یا سه برابر و الی آخر میشود) شما 5% از خرید کاربر (5% از 1.5میلیون تومان) که میشود 75 هزار تومان، نصیب تان میشود.

نصب اپلیکیشن، رایگان میباشد. اما اگر کاربر بخواهد از طریق اپلیکیشن تبلیغات انبوه ارسال کند، میبایستی اعتبار و شارژ تهیه کند. در صورتی که شما معرف ایشان باشید، 5% از هر میزان اعتباری که ایشان بخرد، به عنوان پورسانت برای شما در نظر گرفته میشود.

حالا فرض کنید شما موفق شوید هزار کاربر فعال داشته باشید. و هر کدام از کاربران ماهیانه میانگین یک بار اعتبار خریداری کنند. پورسانت دریافتی شما میشود 5% از هزار تراکنش! نکته ی بسیار مهم این است که وظیفه ی پشتیبانی و آموزش و خدمات پس از فروش با تیم پشتیبانی اپلیکیشن قبضه است. شما صرفا معرفی کننده ی اپلیکیشن قبضه به دیگران هستید. آنهم یکبار برای همیشه! آنها یک عمر شارژ و اعتبار خریداری میکنند، و شما یک عمر پورسانت و کمیسیون دریافت خواهید کرد.

بسیاری از مشتریان ما، 12 سال است که از ما شارژ و اعتبار خریداری میکنند. ما یکبار برای بدست آوردن آنها تلاش کردیم. آنها 12 سال است که شارژ میخرند و به ما سود میرسانند. پس می توانید با ما همکاری کنید، هر مشتری که پیدا میکنید، هر وقت خریداری کند، 5% پورسانت نصیب شما خواهد شد. شما یک بار مشتری پیدا میکنید، اما یک عمر پورسانت و کمسیون 5درصدی دریافت خواهید کرد. و این فوق العاده عالی است. کلیه خدمات پیشتیبانی و بروزرسانی نیز بر دوش تیم فنی اپلیکیشن قبضه است. وقتی هزاران مشتری داشته باشیدف کسب درآمد روزانه میلیونی اصلا کار سختی نخواهد بود.

کسب درآمد روزانه میلیونی در هر کاری ممکن است؟

کسب درآمد روزانه میلیونی در هر شغل و بیزینسی ممکن نیست. کسب و کار شما میبایستی پتانسیل درآمد نامحدود و فراوان را داشته باشد. در غیر این صورت کسب درآمد روزانه میلیونی غیرممکن خواهد بود. مثلا اگر شما میوه فروشی در یک کوچه داشته باشید و نهایتا روزانه یک میلیون تومان میوه بفروشید، چگونه میتوانید درآمد میلیونی روزانه داشته باشید؟

هر کسب و کاری پتانسل کسب درآمد روزانه میلیونی را نخواهد داشت. مهم نیست چقدر تلاش کنید. وقتی بیزینس شما پتانسلیش را نداشته باشد، میزان تلاش شما اهمیتی ندارد.

اندازه ی بازار شما خیلی مهم است. گاهی بازار شما بسیار کوچک است. نمیتوانید مشتریان زیادی داشته باشید. هر چقدر اندازه ی بازار کاری شما بزرگتر باشد، مشتریان بیشتری میتوانید داشته باشید. در نتیجه بیشتر میتوانید بفروشید. در نتیجه درآمد بیشتری می توانید نصیب خویش کنید. مثلا اگر شما فروشنده ی دارو باشید، بازار کسانی که دندان درد دارند یا دچار دندان درد میشوند بزرگتر است، یا بازار کسانی که HIV یا ایدز دارند؟ اندازه ی کدام بازار بزرگتر است؟ پس خیلی مهم است که وارد بازاری شویم که اندازه اش بزرگ باشد.

مساله ی بعدی، مساله ی رقابت است. در کسب و کار شما چقدر رقیب وجود دارد؟ چند نفر در بیزینس شما مشغول کار و فعالیت هستند؟ وقتی با مشتری تماس میگیرید، آیا میگوید با کس دیگری در ارتباط است؟ از کس دیگری سرویس یا خدمات یا محصولات شما را خریداری کرده است؟ فروشنده یا بازاریاب دیگری او را پرزنت کرده است؟ هر چقدر رقابت بیشتری در کسب و کار شما وجود داشته باشد، امکان کسب درآمد میلیونی روزانه از آن کمتر خواهد بود.

هر چقدر اندازه ی بازار کسب و کار شما بزرگتر باشد و رقبای کمتری داشته باشید، امکان کسب درآمد روزانه میلیونی شما بالاتر خواهد بود.

سوال بسیار مهمی که باید پاسخش را بدانید این است که آیا بازار شیفته و تشنه ی محصولات و خدماتی که شما میفروشید هست یا خیر؟ هر چقدر بازار بیشتر شیفته و نیازمند و خواستار محصولات و خدمات شما باشد، راحت تر میتوانید محصولات و خدمات تان را بفروشید. هر چقدر ناحیه ی جغرافیایی کسب و کار شما بزرگتر باشد، میتوانید بیشتر بفروشید. پس توصیه میکنم روی فروش محصول و خدماتی کار کنید که هم بازار بزرگی داشته باشد، هم خواهان فراوانی داشته باشد، هم رقابت کمتری در آن وجود داشته باشد. هر چقدر این شرایط مهیا تر باشد، احتمال فروش بیشتری برای تان وجود خواهد داشت.

کسب درآمد روزانه میلیونی در منزل به صورت غیرحضوری

کسب درآمد روزانه میلیونی چگونه از طریق همکاری با اپلیکیشن قبضه ممکن است؟

روزانه صدها هزار کاربر، برای ارسال پیامک های تبلیغاتی شان، میلیون تومان شارژ و اعتبار خریداری می کنند. کافی ست شما آنها را سمت اپلیکیشن قبضه هدایت کنید. تا شارژ و اعتبار را از اپلیکیشن قبضه خریداری کنند. هر بار که آنها شارژ و اعتبار خریداری کنند، شما 5% پورسانت دریافت میکنید. اگر شما هزاران کاربر داشته باشید و فقط آنها در طول ماه یکبار شارژ و اعتبار خریداری کنند، شما 5% پورسانت از هزاران تراکنش در طول یک ماه نصیب تان خواهد شد و این کسب درآمد روزانه میلیونی از اپلیکیشن قبضه! هزاران نفر آنلاین شارژ و اعتبار خریداری می کنند، اما به شما خبر نمیدهند، ولی شما پورسانتش را میگیرید.

بیزینس ارسال SMS تبلیغاتی، سالهاست که قدمت دارد. جایگزین هم ندارد. برای همین قرار است سالیان سال عمر کند. قرار است سالیان سال دوام بیاورد و تمام کسانی که در این بیزینس هستند از آن ارزتزاق کنند. پس به همکاری تیم بازاریابی و فروش قبضه ملحق شوید، سالها در این بیزینس بمانید و به کسب درآمد میلیونی بدون سرمایه مشغول باشید. بارها به ما گفته اند که کسب درآمد میلیونی سرمایه ی میلیونی هم میخواهد. اصلا اینطور نیست. همکاری جدی با اپلیکیشن قبضه میتواند برای تان درآمد میلیونی به همراه داشته باشد، اما نیاز به سرمایه ندارید. عزم جزم و اراده ی شما از هر چیز دیگری برای موفقیت در این تجارت مهمتر است.

اگر کسی بتواند 10 هزار کاربر فعال در اپلیکیشن قبضه داشته باشد، میتواند روی کسب درآمد روزانه میلیونی مادامالعمر حساب کند. اگر میانگین روزانه 1% از کاربران شارژ خریداری کنند، شما روزانه 100 فاکتور فروش خواهید داشت. جمع فاکتورها ضربدر 5% آنهم هر روز میشود یک عدد بزرگ!

 

 

Rate this post